“Nejlepší káva v Liberci”
Recenze Kafe Kytka

Kafe Kytka
Č. 22 z 162 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 5. října 2018

Příjmené prostředí kavárny spojené s květinářstvím v samotném centru Liberce. Lepší kávu jsem v Liberci neochutnal a dezerty jsou taktéž výborné. Jsem pravidelným zákazníkem a rád se vracím. Kávu si můžete dát i s sebou.

1  Poděkujte uživateli Jirka H.

Recenzováno: 16. srpna 2018

Navštívili jsme kavárnu dvakrát a ani jednou nám neučarovala. Káva ok, dezerty slabší průměr a asi jsme měli vždy smůlu. Vždy jsem chtěla odejít s květinou, jednou neměli zhola nic s tím, že zboží dnes nedorazí a podruhé bylo jen pár kytic, kde už od pohledu bylo patrné, že svou životnost mají za sebou. K tomu pohled na cenovku za takovou zdechlinu byl skutečně úsměvný.. Trochu soudnosti by neškodilo

1  Poděkujte uživateli Lucie M.
Recenzováno: 7. července 2018 prostřednictvím mobilu

Originální pěkné prostředí. Blízko u náměstí. Výborná káva a příjemná obsluha. Rádi se sem budeme vracet :-)

Poděkujte uživateli Denna J.
Recenzováno: 1. května 2018

káva slušná, i když mohla být teplejší. Posezení na dobrých, polstrovaných židlích, obsluha trochu slabší. A to je tak všechno. Navíc chodí lidi pro květiny, takže trochu průchoďák.

Poděkujte uživateli Miloslav C.
Recenzováno: 16. února 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí krásné a originální.Velmi zaujalo i obchod.partnera.Makový i mandlový dort a čokoládovokokosové cookies velmi dobré.Mátový čaj dobrý.Zázvor.čaj průměr (s nastrouhaným zázvorem by to bylo výrazně lepší).Obsluha příjemná i se celkem zajímá.

Poděkujte uživateli petrabukvicova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kafe Kytka, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Kafe Kytka? Sdílejte své zkušenosti!