“příjemná večeře”

Desperados
Č. 15 z 145 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 28. července 2017

Steak losos, štouchané brambory - velice chutné a pěkně upravené. Rychlost přípravy a obsluhy v mezích normy, snad jen chybělo trochu toho úsměvu od personálu.

Poděkujte uživateli Milan P.

Recenzováno: 23. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

S pritelem jsme sem zasli na veceri..hodnoceni teto restaurace bylo vysoke. Interier pekny, jidlo pro me bohuzel nezazivne. Co mi vadilo hodne byla obsluha. Sice bylo plno..ale slecny i kdyz sly nekolikrat kolem tak si naseho stolu nevsimaly a obslouzily i hosty co prisly az deset minut po nas. Pri objednavce piti jsme ani nestihli pozadat o vse co jsme chteli..slecna usoudila, ze kdyz slysela caj a kingswood, tak ze to bude vse a beze slova se otocila a zmizela..ackoli jsem se prave nadechovala a chtela objednavku doplnit. Pristup obsluhy dela hodne a bohuzel nekdy kazi celkovy dojem.

Poděkujte uživateli Kristýna B.
Recenzováno: 8. dubna 2017

vynikající steaky,Plznička,personál,který vám splní každé gurmánské přání...parkování ihned nad stropem..

Poděkujte uživateli Toncek B.
Recenzováno: 2. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Tradiční liberecká restaurace. Výborné pivko a ještě lepší jídlo. V restauraci jsme oslavovali narozeniny a každý si dal jiné jídlo vše bylo špičkové rychle připravené a krásně servírované. Celá naše skupina si výborně pochutnala.

Poděkujte uživateli František C.
Recenzováno: 14. března 2017

Vaří ve stylu Polreicha, vždycky je to mňamka, a tatarský biftek dělají podle mě nejlepší v Liberci.

Poděkujte uživateli ivasvobodova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Desperados, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Desperados? Sdílejte své zkušenosti!