Recenzováno: 13. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Ohromně jsme si užili pobyt v pokoji se soukromou masážní vanou a saunou. Prostředí velmi romantické a příjemné. Možnost objednat lahve sektu a svíček při příjezdu. Partnerce toto překvapení málem vyrazilo dech.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli tomasf942.
Recenzováno: 17. ledna 2019

Penzion je umístěný v klidné vilové čtvrti, zhruba 10 minut příjemnou procházkou do centra. Blízko také do Zoo i botanické zahrady. Check-in proběhl hladce, milý personál, chutná snídaně. Měli jsme i wellness, kde na nás čekala nahřátá sauna a vířivku jsme si mohli napustit dle potřeby, což oceňuji. Hlavně to byla čistá voda a né po XY lidech, jako to bývá jinde. Absolutně jsme nepochopili některé negativní recenze, potkali jsme se i s paní majitelkou, která nám k tomu řekl své.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Vera Z.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Parádní soukromý wellness. Strávili jsme noc a určitě se brzy vrátíme. Trošku mi to kazilo počasí (teplota nad 32°C) nemám rád teplé počasí, takže se vrátíme nejspíš v zimě a myslím, že si to užijeme mnohem víc.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jakub V.
Recenzováno: 14. dubna 2018

V penzionu jsme strávili jednu noc. Penzion je velmi útulný, stylový, zařízený s citem, všude čisto, moc milý personál a vstřícná paní majitelka. Měli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, čistou moderní koupelnou, lednicí, TV, výhledem do zahrad, od sousedního muzea k zaznívaly jeho zvony, romantika, vše čisté a voňavé. Parkování ve dvoře pod dohledem kamer. Snídaně chutná, všeho dost, každý si musí přijít na své, cena odpovídající - koláče, chleba tmavý, světlý, šunka, sýr, míchaná vejce, různé čaje, kávy vč. pressa a capuccina, medu, cornflakes apod. Další den nám majitelka umožnila nechat auto na parkovišti penzionu i po odhlášení z pokoje, šli jsme ještě do města, pěšky je to kousek. Penzion je v krásné vilkové čtvrti. Nepochopili jsme absolutně některé negativní recenze a různé ubožáky, kterým stojí za to fotit zblízka případné nedostatky. Pokud pojedeme někdy do Liberce, bude to opět do tohoto penzionu.

Datum pobytu: duben 2018
1  Poděkujte uživateli Peterko70.
Recenzováno: 15. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

S ženou jsme měli rezervované wellness Deluxe. Strávili jsme v něm 2 hodiny.
- Parkování na dvoře hlídáno kamerou
-Doporučuji přijet tak 5min. před rezervovaným čase. My dorazili 20min. před a recepční nás do pensionu nepustila. Čekat v prosinci v zimě před penzionem nic moc. Nevidím problém proč nelze počkat na recepci než se vše připraví.
-Wellness pěkný, soukromá sauna, vana pro 2 osoby menšího vzrůstu, sprchový kout.
-My byli poprvé, takže recepční nám bez problémů vysvětlila ovládání jak sauny tak trysek na vaně.
-Sauna již byla předehřátá a vana se napouští docela dlouho.
-U sprchového koutu smrděl odpad, stačilo pustit horkou vodu, vyvětrat a vše už bylo OK.
-Všiml jsem si, že je zde automatické odvětrávání, ale nám nefungovalo. Po chvíli bylo v koupelně nedýchatelno. Museli jsme si vyvětrat sami.
-V ceně čaj, káva které si můžete sami připravit v kuchyňce na pokoji. Za příplatek obložená mísa.

Nakonec se nám pobyt ve wellness líbil a užili jsme si ho.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli PipelCZ.