Hotel Jested
Pytloun City Boutique Hotel(Liberec)(Skvělá hodnota!)
59 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
57 US$
  • Restaurace
Pytloun Hotel Liberec(Liberec)(Skvělá hodnota!)
26 US$
  • Bezplatné parkování
70 US$
Hotel Radnice(Liberec)
Recenzováno: 1. září 2016

Dechberoucí stavba......krásné výhledy z pokojů. Měli jsme economy pokoj, ale byl naprosto dostačující. Příjemný personál.... Výborné snídaně - a jako bonus - hruškovice!
Doporučujeme kávu a domácí cuketový koláč. My přijedeme zase.

Tip ohledně pokoje: Economy pokoj byl naprosto dostačující.
  • Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli ibernie8.
Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Pozitvni byl nadherny vyhled a krasne okoli, snidane v cene formou bufetu byla bohata a chutna. Bohuzel ale prevazuji negativa. Meli jsme zrovna smulu na rozbitou lanovku k hotelu, samozrejme to neni vina hotelu, jen kdyby to bylo znaceny drive nez az kdyz dojdete na misto a teprve tam zjistite, ze musite bud splhat nahoru do kopce, anebo jet jinou lanovkou nachazejici se na druhe strane. Hotel uvadi, ze v cene je listek na lanovku, kdyz jsme se ale odhlasovali a zadali o nahradu, jelikoz jsme tuto moznost nemeli, bylo nam sdeleno, ze lanovka neni soucasti ceny za pokoj. Asi spatne ctu, ale na strankach hotelu je uvedeno: "K pobytu Vám přidáme jízdenky, abyste se nemuseli o nic starat." Dalsi zajimavosti je, ze recepce hotelu uvadi provoz lanovky v pondeli od 13. hodiny. Az na strankach lanovky zjistite, ze je v provozu o hodinu pozdeji. Pokoj byl ale pekny, utulny a dostatecne vybaveny, jen chvilku hrajete na schovku s rucnikama. Bohuzel se nam postestilo nalezt neprilis vyprany povlak na polstar a rozdrobenou susenku na koberci u postele. Jsou to sice malicksoti, ale za cenu pokoje a vzhled bych cekala vetsi standard. Co nas v neposledni rade zklamalo byla uvadena wifi zdarma, kterou jste mohli vyuzivat bohuzel ale mimo pokoj kde jste nemeli sanci se pripojit. Secteno podtrzeno byl to hezky vylet a zazitek, bohuzel realita neodpovidala ocekavani.

Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Vendula V.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2016

Dobrý den, děkujeme, že jste se podělili o vaše dojmy. Názor každého hosta je pro nás důležitý. Špatně vypraný povlak či drobky na zemi jsou pro náš standard naprosto nepřípustné. Z pohledu hotelu rozhodně nejde o maličkost a byli bychom rádi měli možnost vše napravit ihned na místě. Záležitost s lanovkou je složitější, protože lanovka není součástí hotelu, provozují ji České dráhy, které též informují o všech změnách či výlukách. Zajímavostí je, že lanovka v pondělí opravdu jezdí již od 13 hodin – v tomto směru vám recepce podala správnou informaci, byť v materiálech lanovky je uvedena až 14. hodina. Jízdenky na lanovku jsou pro naše hosty jako dárek k ubytování v hotelu a opravdu nejsou součástí ceny pokoje. V tomto směru zrevidujeme naše texty, které o jízdenkách informují, a případně je změníme tak, aby nemohlo dojít k nedorozumění. Rádi vás opět přivítáme v hotelu na Ještědu a věříme, že budete spokojeni nejen s kladně hodnocenou bohatou snídaní.

Recenzováno: 30. srpna 2016

Udělali jsme si výlet na jednu noc do hotelu na Ještědu, a byl to jeden z našich nejkrásnějších výletů. Hotel funguje bezchybně, kvalita poskytovaných služeb - od personálu, přes restauraci, výkon kuchyně i vybavení pokojů - nemá chybu. Byli jsme naprosto nadšení, moc děkujeme za možnost užít a zažít jedinečnou atmosféru v jedinečném prostředí.

• Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli JanaJ J.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2016

ceníme si Vaší recenze. Těší nás Vaše spokojenost a budeme za Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 21. srpna 2016

Vyhled je uzasnej a pokoje vypadaji jak v letadle. Rano jsme si sjeli na kolobezkach a lanovkou zpet nahoru. Ta stavba je krasna a zapad slunce z vyhlidky je dokonalej.
Uz planujem kdy tam znovu vyrazime.

• Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Herbert S.
Recenzováno: 11. srpna 2016

Naprostá paráda, ubytování super, úžasná stavba, bezkonkurenční výhled, luxusní snídaně, skvělé večerní posezení v restauraci!
Naprosto doporučuji všem, kdo chtí mít úžasný zážitek. Rádi se vracíme na Ještěd :)

Tip ohledně pokoje: úžasný výhled z pokojů
  • Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli petr1402.