Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Super zážitek” 5 z 5 bublinek
Recenze Hotel Jested

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
Hotel Jested
Zaujímá 1. místo z 15 hotelů v Liberci
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Super zážitek”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 3. října 2016

Byla jsem zde na jednu noc a byla to opravdu bomba :-D Příjemný servis, super výhled a úžasný interiér. Snídaně byla včetně výhledu místní pohoří. Tento výlet doporučuji zejména párům. Ale pozor večer, hotelové dveře nejsou moc zvukotěsné :-D

• Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): jako pár
      Čistota
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jana P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 4. října 2016

těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

113 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    5 z 5 bublinek
    4 z 5 bublinek
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (10)
Datum | Hodnocení
Nejprve čeština
6 recenzí
3 recenze hotelů
5 z 5 bublinek Recenzováno: 14. září 2016

K hotelu se dá dojet autem, parkovné je v ceně pobytu. Na vrchol jede také lanovka z Hanychova od konečné tramvaje - cena jedné jízdy 100 Kč, jezdí po půl hodině (my jsme měli zpáteční jízdenky v ceně). Z vrcholu je krásný výhled do všech světových stran, velmi krásný je východ a západ slunce. Zrekonstruovaný pokoj je velmi pěkně a pohodlně vybaven. Architektura a vybavení celého hotelu stojí za prohlédnutí. Restaurace - pěkná úroveň stolování a chutná jídla. Pobyt se nám velmi líbil.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v prvním patře hotelu jsou komfortnější.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
      Pokoje
      Čistota
Užitečné?
Poděkujte uživateli Eva F.
Třeboň, Česká republika
47 recenzí
17 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 bodů za pomoc
4 z 5 bublinek Recenzováno: 1. září 2016

Dechberoucí stavba......krásné výhledy z pokojů. Měli jsme economy pokoj, ale byl naprosto dostačující. Příjemný personál.... Výborné snídaně - a jako bonus - hruškovice!
Doporučujeme kávu a domácí cuketový koláč. My přijedeme zase.

Tip ohledně pokoje: Economy pokoj byl naprosto dostačující.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v červenci 2016, cestoval(a): jako pár
    • 4 z 5 bublinek
      Kvalita spánku
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli ibernie8.
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
3 z 5 bublinek Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Pozitvni byl nadherny vyhled a krasne okoli, snidane v cene formou bufetu byla bohata a chutna. Bohuzel ale prevazuji negativa. Meli jsme zrovna smulu na rozbitou lanovku k hotelu, samozrejme to neni vina hotelu, jen kdyby to bylo znaceny drive nez az kdyz dojdete na misto a teprve tam zjistite, ze musite bud splhat nahoru do kopce, anebo jet jinou lanovkou nachazejici se na druhe strane. Hotel uvadi, ze v cene je listek na lanovku, kdyz jsme se ale odhlasovali a zadali o nahradu, jelikoz jsme tuto moznost nemeli, bylo nam sdeleno, ze lanovka neni soucasti ceny za pokoj. Asi spatne ctu, ale na strankach hotelu je uvedeno: "K pobytu Vám přidáme jízdenky, abyste se nemuseli o nic starat." Dalsi zajimavosti je, ze recepce hotelu uvadi provoz lanovky v pondeli od 13. hodiny. Az na strankach lanovky zjistite, ze je v provozu o hodinu pozdeji. Pokoj byl ale pekny, utulny a dostatecne vybaveny, jen chvilku hrajete na schovku s rucnikama. Bohuzel se nam postestilo nalezt neprilis vyprany povlak na polstar a rozdrobenou susenku na koberci u postele. Jsou to sice malicksoti, ale za cenu pokoje a vzhled bych cekala vetsi standard. Co nas v neposledni rade zklamalo byla uvadena wifi zdarma, kterou jste mohli vyuzivat bohuzel ale mimo pokoj kde jste nemeli sanci se pripojit. Secteno podtrzeno byl to hezky vylet a zazitek, bohuzel realita neodpovidala ocekavani.

Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Vendula V.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 10. září 2016
Dobrý den, děkujeme, že jste se podělili o vaše dojmy. Názor každého hosta je pro nás důležitý. Špatně vypraný povlak či drobky na zemi jsou pro náš standard naprosto nepřípustné. Z pohledu hotelu rozhodně nejde o maličkost a byli bychom rádi měli možnost vše napravit ihned na místě. Záležitost s lanovkou je složitější, protože lanovka není součástí hotelu, provozují ji České dráhy, které též informují o všech změnách či výlukách. Zajímavostí je, že lanovka v pondělí opravdu jezdí již od 13 hodin – v tomto směru vám recepce podala správnou informaci, byť v materiálech lanovky je uvedena až 14. hodina. Jízdenky na lanovku jsou pro naše hosty jako dárek k ubytování v hotelu a opravdu nejsou součástí ceny pokoje. V tomto směru zrevidujeme naše texty, které o jízdenkách informují, a případně je změníme tak, aby nemohlo dojít k nedorozumění. Rádi vás opět přivítáme v hotelu na Ještědu a věříme, že budete spokojeni nejen s kladně hodnocenou bohatou snídaní.
16 recenzí
12 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 30. srpna 2016

Udělali jsme si výlet na jednu noc do hotelu na Ještědu, a byl to jeden z našich nejkrásnějších výletů. Hotel funguje bezchybně, kvalita poskytovaných služeb - od personálu, přes restauraci, výkon kuchyně i vybavení pokojů - nemá chybu. Byli jsme naprosto nadšení, moc děkujeme za možnost užít a zažít jedinečnou atmosféru v jedinečném prostředí.

• Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
      Kvalita spánku
Užitečné?
Poděkujte uživateli JanaJ J.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 7. září 2016

ceníme si Vaší recenze. Těší nás Vaše spokojenost a budeme za Vaši příští návštěvu.

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Pytloun Design Hotel
Zaujímá 8. místo z 15 v destinaci Liberec
4.0 z 5 bublinek 52 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Zařízení: Hotel Jested
Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Zaujímá 1. místo z 15 hotelů v destinaci Liberec
Rozsah cen (za noc): 1 729 Kč–3 984 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?