“V oblacích”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Jested
6 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
“V oblacích”
Recenzováno: 12. října 2016

Víkend v retro pokoji... Ubytování velice příjemné a to retro! :-) Nádherný výhled na všechny strany,krásná stavba. Ten pohled shora nebo zespoda na "raketu" je úžasný.Skvělá kuchyně a velmi velmi příjemná a pohodová obsluha,ať na recepci nebo v kuchyni. V ceně lístky na lanovku,parkování v ceně u hotelu. vřele doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Retro pokoj
  • Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Martin B.

125 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (12)
Datum | Hodnocení
Nejprve čeština
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 3. října 2016

Byla jsem zde na jednu noc a byla to opravdu bomba :-D Příjemný servis, super výhled a úžasný interiér. Snídaně byla včetně výhledu místní pohoří. Tento výlet doporučuji zejména párům. Ale pozor večer, hotelové dveře nejsou moc zvukotěsné :-D

• Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jana P.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 4. října 2016

těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Přispěvatel úrovně 2
6 recenzí
3 recenze hotelů
Recenzováno: 14. září 2016

K hotelu se dá dojet autem, parkovné je v ceně pobytu. Na vrchol jede také lanovka z Hanychova od konečné tramvaje - cena jedné jízdy 100 Kč, jezdí po půl hodině (my jsme měli zpáteční jízdenky v ceně). Z vrcholu je krásný výhled do všech světových stran, velmi krásný je východ a západ slunce. Zrekonstruovaný pokoj je velmi pěkně a pohodlně vybaven. Architektura a vybavení celého hotelu stojí za prohlédnutí. Restaurace - pěkná úroveň stolování a chutná jídla. Pobyt se nám velmi líbil.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v prvním patře hotelu jsou komfortnější.
  • Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Eva F.
Třeboň, Česká republika
Přispěvatel úrovně 5
47 recenzí
17 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 bodů za pomoc
Recenzováno: 1. září 2016

Dechberoucí stavba......krásné výhledy z pokojů. Měli jsme economy pokoj, ale byl naprosto dostačující. Příjemný personál.... Výborné snídaně - a jako bonus - hruškovice!
Doporučujeme kávu a domácí cuketový koláč. My přijedeme zase.

Tip ohledně pokoje: Economy pokoj byl naprosto dostačující.
  • Datum pobytu: v červenci 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli ibernie8.
Přispěvatel úrovně 1
4 recenze
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Pozitvni byl nadherny vyhled a krasne okoli, snidane v cene formou bufetu byla bohata a chutna. Bohuzel ale prevazuji negativa. Meli jsme zrovna smulu na rozbitou lanovku k hotelu, samozrejme to neni vina hotelu, jen kdyby to bylo znaceny drive nez az kdyz dojdete na misto a teprve tam zjistite, ze musite bud splhat nahoru do kopce, anebo jet jinou lanovkou nachazejici se na druhe strane. Hotel uvadi, ze v cene je listek na lanovku, kdyz jsme se ale odhlasovali a zadali o nahradu, jelikoz jsme tuto moznost nemeli, bylo nam sdeleno, ze lanovka neni soucasti ceny za pokoj. Asi spatne ctu, ale na strankach hotelu je uvedeno: "K pobytu Vám přidáme jízdenky, abyste se nemuseli o nic starat." Dalsi zajimavosti je, ze recepce hotelu uvadi provoz lanovky v pondeli od 13. hodiny. Az na strankach lanovky zjistite, ze je v provozu o hodinu pozdeji. Pokoj byl ale pekny, utulny a dostatecne vybaveny, jen chvilku hrajete na schovku s rucnikama. Bohuzel se nam postestilo nalezt neprilis vyprany povlak na polstar a rozdrobenou susenku na koberci u postele. Jsou to sice malicksoti, ale za cenu pokoje a vzhled bych cekala vetsi standard. Co nas v neposledni rade zklamalo byla uvadena wifi zdarma, kterou jste mohli vyuzivat bohuzel ale mimo pokoj kde jste nemeli sanci se pripojit. Secteno podtrzeno byl to hezky vylet a zazitek, bohuzel realita neodpovidala ocekavani.

Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Vendula V.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 10. září 2016
Dobrý den, děkujeme, že jste se podělili o vaše dojmy. Názor každého hosta je pro nás důležitý. Špatně vypraný povlak či drobky na zemi jsou pro náš standard naprosto nepřípustné. Z pohledu hotelu rozhodně nejde o maličkost a byli bychom rádi měli možnost vše napravit ihned na místě. Záležitost s lanovkou je složitější, protože lanovka není součástí hotelu, provozují ji České dráhy, které též informují o všech změnách či výlukách. Zajímavostí je, že lanovka v pondělí opravdu jezdí již od 13 hodin – v tomto směru vám recepce podala správnou informaci, byť v materiálech lanovky je uvedena až 14. hodina. Jízdenky na lanovku jsou pro naše hosty jako dárek k ubytování v hotelu a opravdu nejsou součástí ceny pokoje. V tomto směru zrevidujeme naše texty, které o jízdenkách informují, a případně je změníme tak, aby nemohlo dojít k nedorozumění. Rádi vás opět přivítáme v hotelu na Ještědu a věříme, že budete spokojeni nejen s kladně hodnocenou bohatou snídaní.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Pytloun City Boutique Hotel
Č. 4 z 15 – Liberec
119 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Zařízení: Hotel Jested
Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Č. 1 z 15 hotelů – Liberec
Rozsah cen (za noc): 1 795 Kč–1 884 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?