“Spaní v oblacích”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Jested
Č. 1 z 15 hotelů v Liberci
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel vřele všem doporučuji. Nádherná architektura, příjemný personál, pokoje pěkně zařízené a restaurace výborně vaří. I když jsme neměli dobrou viditelnost a krásný výhled z pokoje po okolí se nám naskytl pouze na malý okamžik, tak tento pobyt neměl chybu. Určitě se vrátíme za hezčího počasí

Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli SynSim.

Recenzováno: 12. října 2016

Víkend v retro pokoji... Ubytování velice příjemné a to retro! :-) Nádherný výhled na všechny strany,krásná stavba. Ten pohled shora nebo zespoda na "raketu" je úžasný.Skvělá kuchyně a velmi velmi příjemná a pohodová obsluha,ať na recepci nebo v kuchyni. V ceně lístky na lanovku,parkování v ceně u hotelu. vřele doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Retro pokoj
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 3. října 2016

Byla jsem zde na jednu noc a byla to opravdu bomba :-D Příjemný servis, super výhled a úžasný interiér. Snídaně byla včetně výhledu místní pohoří. Tento výlet doporučuji zejména párům. Ale pozor večer, hotelové dveře nejsou moc zvukotěsné :-D

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Jana P.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2016

těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 14. září 2016

K hotelu se dá dojet autem, parkovné je v ceně pobytu. Na vrchol jede také lanovka z Hanychova od konečné tramvaje - cena jedné jízdy 100 Kč, jezdí po půl hodině (my jsme měli zpáteční jízdenky v ceně). Z vrcholu je krásný výhled do všech světových stran, velmi krásný je východ a západ slunce. Zrekonstruovaný pokoj je velmi pěkně a pohodlně vybaven. Architektura a vybavení celého hotelu stojí za prohlédnutí. Restaurace - pěkná úroveň stolování a chutná jídla. Pobyt se nám velmi líbil.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v prvním patře hotelu jsou komfortnější.
  • Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Eva F.
Recenzováno: 1. září 2016

Dechberoucí stavba......krásné výhledy z pokojů. Měli jsme economy pokoj, ale byl naprosto dostačující. Příjemný personál.... Výborné snídaně - a jako bonus - hruškovice!
Doporučujeme kávu a domácí cuketový koláč. My přijedeme zase.

Tip ohledně pokoje: Economy pokoj byl naprosto dostačující.
  • Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli ibernie8.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Hotel U Jezirka
Č. 7 z 15 – Liberec
21 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Č. 1 z 15 hotelů – Liberec
Rozsah cen: 1 784 Kč–1 827 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?