Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Milovníci retra zde začnou vzpomínat na léta nedávno minula. Restaurace praskala ve švech. Servis nevazl, i kdyz je z větší části prováděn studenty. Dali jsme si pouze polévky, zelnacku jsem ale vrátil, pac takhle zelnacka nema vypadat a chutnat. Zkratka hnus. Skoda. Hrozne rad sem zavitam, ale restaurace vždy slabá. Ubytování zde je fajn, jednou jsem zde přespal a mohu doporučit pac je to netradiční a zážitek.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli 907luk_z.
Recenzováno: 24. října 2016

Milé překvapení v restauraci Ještěd, jídlo chutné a personál velice příjemný. Byli jme na večeři s přáteli s malými dětmi a vše proběhlo super. Velice děkujeme za mile strávený večer ve vaší restauraci.

Tip ohledně pokoje: s koupelnou
Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel vřele všem doporučuji. Nádherná architektura, příjemný personál, pokoje pěkně zařízené a restaurace výborně vaří. I když jsme neměli dobrou viditelnost a krásný výhled z pokoje po okolí se nám naskytl pouze na malý okamžik, tak tento pobyt neměl chybu. Určitě se vrátíme za hezčího počasí

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli SynSim.
Recenzováno: 12. října 2016

Víkend v retro pokoji... Ubytování velice příjemné a to retro! :-) Nádherný výhled na všechny strany,krásná stavba. Ten pohled shora nebo zespoda na "raketu" je úžasný.Skvělá kuchyně a velmi velmi příjemná a pohodová obsluha,ať na recepci nebo v kuchyni. V ceně lístky na lanovku,parkování v ceně u hotelu. vřele doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Retro pokoj
Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 3. října 2016

Byla jsem zde na jednu noc a byla to opravdu bomba :-D Příjemný servis, super výhled a úžasný interiér. Snídaně byla včetně výhledu místní pohoří. Tento výlet doporučuji zejména párům. Ale pozor večer, hotelové dveře nejsou moc zvukotěsné :-D

Datum pobytu: září 2016
1  Poděkujte uživateli Jana P.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2016

těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.