Pytloun City Boutique Hotel(Liberec)(Skvělá hodnota!)
108 US$
99 US$
Hotel Radnice(Liberec)
81 US$
68 US$
  • Restaurace
Bezplatné zrušení do 04. 08.
87 US$
85 US$
Expedia.com
  • Restaurace
Pytloun Design Hotel(Liberec)(Skvělá hodnota!)
72 US$
70 US$
Hotels.com
Hotel Praha(Liberec)(Skvělá hodnota!)
Bezplatné zrušení do 02. 08.
57 US$
55 US$
Hotel Liberec(Liberec)
Bezplatné zrušení do 05. 08.
66 US$
58 US$
Apartma SunGarden(Liberec)(Skvělá hodnota!)
95 US$
75 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Pytloun Hotel Liberec(Liberec)(Skvělá hodnota!)
53 US$
Hotels.com
68 US$
Valdstejn(Liberec)(Skvělá hodnota!)
46 US$
Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Milovníci retra zde začnou vzpomínat na léta nedávno minula. Restaurace praskala ve švech. Servis nevazl, i kdyz je z větší části prováděn studenty. Dali jsme si pouze polévky, zelnacku jsem ale vrátil, pac takhle zelnacka nema vypadat a chutnat. Zkratka hnus. Skoda. Hrozne rad sem zavitam, ale restaurace vždy slabá. Ubytování zde je fajn, jednou jsem zde přespal a mohu doporučit pac je to netradiční a zážitek.

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Lukáš Z.
Recenzováno: 24. října 2016

Milé překvapení v restauraci Ještěd, jídlo chutné a personál velice příjemný. Byli jme na večeři s přáteli s malými dětmi a vše proběhlo super. Velice děkujeme za mile strávený večer ve vaší restauraci.

Tip ohledně pokoje: s koupelnou
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel vřele všem doporučuji. Nádherná architektura, příjemný personál, pokoje pěkně zařízené a restaurace výborně vaří. I když jsme neměli dobrou viditelnost a krásný výhled z pokoje po okolí se nám naskytl pouze na malý okamžik, tak tento pobyt neměl chybu. Určitě se vrátíme za hezčího počasí

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli SynSim.
Recenzováno: 12. října 2016

Víkend v retro pokoji... Ubytování velice příjemné a to retro! :-) Nádherný výhled na všechny strany,krásná stavba. Ten pohled shora nebo zespoda na "raketu" je úžasný.Skvělá kuchyně a velmi velmi příjemná a pohodová obsluha,ať na recepci nebo v kuchyni. V ceně lístky na lanovku,parkování v ceně u hotelu. vřele doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Retro pokoj
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 3. října 2016

Byla jsem zde na jednu noc a byla to opravdu bomba :-D Příjemný servis, super výhled a úžasný interiér. Snídaně byla včetně výhledu místní pohoří. Tento výlet doporučuji zejména párům. Ale pozor večer, hotelové dveře nejsou moc zvukotěsné :-D

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Jana P.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2016

těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.