“Damska jizda”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Jested
Č. 1 z 15 hotelů v Liberci
25 recenzí
6 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Damska jizda”
Recenzováno: 27. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde jednu noc s kamaradkou v comfort pokoji, a jsme spokojene. Toalety sice lehce zapachaji odpadem ale chapu ze se to nekdy neda resit, koupelna pekna a cista. Pokoj cisty a krasny. Idealni na takove seslosti, obsluha velmi prijemna, kuchyn uz prumerna, ale nam to nevadilo. Parkovani trochu potiz, ale nakonec jsme zaparkovaly. Pocasi nam nepralo a viditelnost byla nulova. Rady se sem vratime, tato stavba me okouzlila, celkovy dojem super.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Štěpánka S.

122 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (11)
Datum | Hodnocení
20 recenzí
4 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Pokoj s výhledem na Liberec, milý personál,čistota,výborná kuchyně,bohatý výběr jídla na snídani,nádherná příroda,romantika,parkování před hotelem,je stále na co koukat a co pozorovat přes všudypřítomné okna.

Tip ohledně pokoje: dva tipy pokojů-s nebo bez soc.zařízení-my měli bez socialniho zařízení(bylo společné pro více pokoj...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli monikaju.
90 recenzí
33 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 25 bodů za pomoc
Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Milovníci retra zde začnou vzpomínat na léta nedávno minula. Restaurace praskala ve švech. Servis nevazl, i kdyz je z větší části prováděn studenty. Dali jsme si pouze polévky, zelnacku jsem ale vrátil, pac takhle zelnacka nema vypadat a chutnat. Zkratka hnus. Skoda. Hrozne rad sem zavitam, ale restaurace vždy slabá. Ubytování zde je fajn, jednou jsem zde přespal a mohu doporučit pac je to netradiční a zážitek.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lukáš Z.
7 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
Recenzováno: 24. října 2016

Milé překvapení v restauraci Ještěd, jídlo chutné a personál velice příjemný. Byli jme na večeři s přáteli s malými dětmi a vše proběhlo super. Velice děkujeme za mile strávený večer ve vaší restauraci.

Tip ohledně pokoje: s koupelnou
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
Poděkujte uživateli Martin K.
36 recenzí
17 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel vřele všem doporučuji. Nádherná architektura, příjemný personál, pokoje pěkně zařízené a restaurace výborně vaří. I když jsme neměli dobrou viditelnost a krásný výhled z pokoje po okolí se nám naskytl pouze na malý okamžik, tak tento pobyt neměl chybu. Určitě se vrátíme za hezčího počasí

Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Poděkujte uživateli SynSim.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Pytloun City Boutique Hotel
Č. 4 z 15 – Liberec
115 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Zařízení: Hotel Jested
Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Č. 1 z 15 hotelů – Liberec
Rozsah cen (za noc): 1 720 Kč–1 767 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?