Hotels.com
Hotel Radnice(Liberec)
Hotel Liberec(Liberec)
Valdstejn(Liberec)
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Pokoj s výhledem na Liberec, milý personál,čistota,výborná kuchyně,bohatý výběr jídla na snídani,nádherná příroda,romantika,parkování před hotelem,je stále na co koukat a co pozorovat přes všudypřítomné okna.

Tip ohledně pokoje: dva tipy pokojů-s nebo bez soc.zařízení-my měli bez socialniho zařízení(bylo společné pro více pokojů na chodbě)-ale bylo to bezproblémové.
  • Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli monikaju.
Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Milovníci retra zde začnou vzpomínat na léta nedávno minula. Restaurace praskala ve švech. Servis nevazl, i kdyz je z větší části prováděn studenty. Dali jsme si pouze polévky, zelnacku jsem ale vrátil, pac takhle zelnacka nema vypadat a chutnat. Zkratka hnus. Skoda. Hrozne rad sem zavitam, ale restaurace vždy slabá. Ubytování zde je fajn, jednou jsem zde přespal a mohu doporučit pac je to netradiční a zážitek.

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Lukáš Z.
Recenzováno: 24. října 2016

Milé překvapení v restauraci Ještěd, jídlo chutné a personál velice příjemný. Byli jme na večeři s přáteli s malými dětmi a vše proběhlo super. Velice děkujeme za mile strávený večer ve vaší restauraci.

Tip ohledně pokoje: s koupelnou
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel vřele všem doporučuji. Nádherná architektura, příjemný personál, pokoje pěkně zařízené a restaurace výborně vaří. I když jsme neměli dobrou viditelnost a krásný výhled z pokoje po okolí se nám naskytl pouze na malý okamžik, tak tento pobyt neměl chybu. Určitě se vrátíme za hezčího počasí

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli SynSim.
Recenzováno: 12. října 2016

Víkend v retro pokoji... Ubytování velice příjemné a to retro! :-) Nádherný výhled na všechny strany,krásná stavba. Ten pohled shora nebo zespoda na "raketu" je úžasný.Skvělá kuchyně a velmi velmi příjemná a pohodová obsluha,ať na recepci nebo v kuchyni. V ceně lístky na lanovku,parkování v ceně u hotelu. vřele doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Retro pokoj
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martin B.