Hotel Jested
Pytloun City Boutique Hotel(Liberec)(Skvělá hodnota!)
69 US$
98 US$
  • Snídaně v ceně
Pytloun Grand Hotel Imperial(Liberec)(Skvělá hodnota!)
89 US$
Hotel Radnice(Liberec)
89 US$
71 US$
  • Restaurace
Clarion Grandhotel Zlaty Lev(Liberec)(Skvělá hodnota!)
81 US$
  • Bezplatné parkování
Hotel Liberec(Liberec)
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Koupila jsem pobyt kamarádce k narozeninám. Byl to úžasný zážitek.Jídlo vynikající, víno také a o obsluze ani nemluvím. Prostě spokojenost. Pokoje jsou krásné a čisté.Bohužel nám počasí nepřálo, zataženo, mráz a sníh. ☺ Těšíme se na další pobyt, v létě .

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Obadka.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. února 2017

jsme rádi, že se Vám pobyt u nás líbil. Snad Vám příště vyjde počasí více vstříc a Váš pobyt bude ještě lepší. Těšíme se na Vás, Pavla Kantorová

Recenzováno: 27. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde jednu noc s kamaradkou v comfort pokoji, a jsme spokojene. Toalety sice lehce zapachaji odpadem ale chapu ze se to nekdy neda resit, koupelna pekna a cista. Pokoj cisty a krasny. Idealni na takove seslosti, obsluha velmi prijemna, kuchyn uz prumerna, ale nam to nevadilo. Parkovani trochu potiz, ale nakonec jsme zaparkovaly. Pocasi nam nepralo a viditelnost byla nulova. Rady se sem vratime, tato stavba me okouzlila, celkovy dojem super.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Štěpánka S.
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Pokoj s výhledem na Liberec, milý personál,čistota,výborná kuchyně,bohatý výběr jídla na snídani,nádherná příroda,romantika,parkování před hotelem,je stále na co koukat a co pozorovat přes všudypřítomné okna.

Tip ohledně pokoje: dva tipy pokojů-s nebo bez soc.zařízení-my měli bez socialniho zařízení(bylo společné pro více pokojů na chodbě)-ale bylo to bezproblémové.
  • Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli monikaju.
Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Milovníci retra zde začnou vzpomínat na léta nedávno minula. Restaurace praskala ve švech. Servis nevazl, i kdyz je z větší části prováděn studenty. Dali jsme si pouze polévky, zelnacku jsem ale vrátil, pac takhle zelnacka nema vypadat a chutnat. Zkratka hnus. Skoda. Hrozne rad sem zavitam, ale restaurace vždy slabá. Ubytování zde je fajn, jednou jsem zde přespal a mohu doporučit pac je to netradiční a zážitek.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Lukáš Z.
Recenzováno: 24. října 2016

Milé překvapení v restauraci Ještěd, jídlo chutné a personál velice příjemný. Byli jme na večeři s přáteli s malými dětmi a vše proběhlo super. Velice děkujeme za mile strávený večer ve vaší restauraci.

Tip ohledně pokoje: s koupelnou
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Martin K.