Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“příjemné”
5 z 5 bublinek Recenze Hotel Jested

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
6 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“příjemné”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 2. března 2017

Zajímavé místo, pokoje byly renovovány,měli jsme pokoj comfort - hezké retro vybavení, suprový výhled z pokojů i restaurace, výborná bohatá snídaně a velmi příjemný personál. Jídelní lístek mohl být malinko bohatší.

• Datum pobytu: v únoru 2017, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitule S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 6. března 2017
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

115 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    5 z 5 bublinek
    4 z 5 bublinek
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (10)
Datum | Hodnocení
  • Všechny
Nejprve čeština
5 recenzí
3 z 5 bublinek Recenzováno: 17. února 2017 prostřednictvím mobilu

Jested byl prekvapeni od dob meho detsvi se tam nic nezmenilo ,trosku mne zarazil neporadek ,spinave ubrusy a servirka ktera vypadala jak kdyz ji vytahli z doupete.jidlo ale bylo celkem dobre a chutnalo jak melo

Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Poděkujte uživateli Swarovski1122.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 3. března 2017
Dobrý den, vysílač a hotel Ještěd je národní kulturní památkou a je umístěn na čekací listině UNESCO, proto se snažíme vrátit Ještědu původní tvář a od Vašeho dětství se mnoho nezměnilo. Je nám líto, že v restauraci vše neproběhlo k Vaší spokojenosti. Při Vaší příští návštěvě bude vše určitě v pořádku. Těšíme se na Vaši příští návštěvu, Pavla Kantorová

4 recenze
5 z 5 bublinek Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Koupila jsem pobyt kamarádce k narozeninám. Byl to úžasný zážitek.Jídlo vynikající, víno také a o obsluze ani nemluvím. Prostě spokojenost. Pokoje jsou krásné a čisté.Bohužel nám počasí nepřálo, zataženo, mráz a sníh. ☺ Těšíme se na další pobyt, v létě .

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): s přáteli
Poděkujte uživateli Obadka.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi., 15. února 2017

jsme rádi, že se Vám pobyt u nás líbil. Snad Vám příště vyjde počasí více vstříc a Váš pobyt bude ještě lepší. Těšíme se na Vás, Pavla Kantorová
25 recenzí
6 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
4 z 5 bublinek Recenzováno: 27. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde jednu noc s kamaradkou v comfort pokoji, a jsme spokojene. Toalety sice lehce zapachaji odpadem ale chapu ze se to nekdy neda resit, koupelna pekna a cista. Pokoj cisty a krasny. Idealni na takove seslosti, obsluha velmi prijemna, kuchyn uz prumerna, ale nam to nevadilo. Parkovani trochu potiz, ale nakonec jsme zaparkovaly. Pocasi nam nepralo a viditelnost byla nulova. Rady se sem vratime, tato stavba me okouzlila, celkovy dojem super.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Štěpánka S.
Brno, Česká republika
19 recenzí
4 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. listopadu 2016

Pokoj s výhledem na Liberec, milý personál,čistota,výborná kuchyně,bohatý výběr jídla na snídani,nádherná příroda,romantika,parkování před hotelem,je stále na co koukat a co pozorovat přes všudypřítomné okna.

Tip ohledně pokoje: dva tipy pokojů-s nebo bez soc.zařízení-my měli bez socialniho zařízení(bylo společné pro více pokoj...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli monikaju.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Pytloun City Boutique Hotel
Zaujímá 5. místo z 15 v destinaci Liberec
4.0 z 5 bublinek 113 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Zařízení: Hotel Jested
Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Zaujímá 1. místo z 15 hotelů v destinaci Liberec
Rozsah cen (za noc): 1 766 Kč–4 086 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?