“Slušné retro, ale možností luxusu (za patřičný příplatek)”
Recenze Hotel Jested

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Jested
Č. 1 z 15 hotelů v Liberci
Recenzováno: 12. března 2017 prostřednictvím mobilu

Ještěd je kultovní místo a zážitek sám o sobě, který musíte přijmout tak, jak je. Nelze na hotel pohlížet stejnými nároky jako na jakýkoli jiný hotel pro dovolenou nebo služební cestu. A to znamená buď si řádně připlatit za současný nadstandard nebo zaplatit poměrně obstojnou sumu a mít společný sprchový kout a společnou toaletu (ženy a muži samozřejmě oddělené). Jídlo velmi dobré. Hodně rozličných upomínkových předmětů. Bylo ale i negativum: Rozhodně se vyhněte rozlévanému vínu v restauraci. Aspon nami ochutnane chardonnay bylo hrozné. Naštestí je ve vinné kartė dostatek zajímavých kousků :)

Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Vratislav V.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. března 2017

Dobrý den, děkujeme, že jste se podělil o své dojmy z Ještědu. Zmíněné víno již nebude dále v naší v nabídce. I proto se těšíme na vaši další návštěvu hotelu i restaurace na Ještědu.

1620135 recenzí

Recenzováno: 2. března 2017

Zajímavé místo, pokoje byly renovovány,měli jsme pokoj comfort - hezké retro vybavení, suprový výhled z pokojů i restaurace, výborná bohatá snídaně a velmi příjemný personál. Jídelní lístek mohl být malinko bohatší.

• Datum pobytu: únoru 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Jitule S.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. března 2017

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 17. února 2017 prostřednictvím mobilu

Jested byl prekvapeni od dob meho detsvi se tam nic nezmenilo ,trosku mne zarazil neporadek ,spinave ubrusy a servirka ktera vypadala jak kdyz ji vytahli z doupete.jidlo ale bylo celkem dobre a chutnalo jak melo

Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Swarovski1122.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. března 2017

Dobrý den, vysílač a hotel Ještěd je národní kulturní památkou a je umístěn na čekací listině UNESCO, proto se snažíme vrátit Ještědu původní tvář a od Vašeho dětství se mnoho nezměnilo. Je nám líto, že v restauraci vše neproběhlo k Vaší spokojenosti. Při Vaší příští návštěvě bude vše určitě v pořádku. Těšíme se na Vaši příští návštěvu, Pavla Kantorová

Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Koupila jsem pobyt kamarádce k narozeninám. Byl to úžasný zážitek.Jídlo vynikající, víno také a o obsluze ani nemluvím. Prostě spokojenost. Pokoje jsou krásné a čisté.Bohužel nám počasí nepřálo, zataženo, mráz a sníh. ☺ Těšíme se na další pobyt, v létě .

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Obadka.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. února 2017

jsme rádi, že se Vám pobyt u nás líbil. Snad Vám příště vyjde počasí více vstříc a Váš pobyt bude ještě lepší. Těšíme se na Vás, Pavla Kantorová

Recenzováno: 27. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde jednu noc s kamaradkou v comfort pokoji, a jsme spokojene. Toalety sice lehce zapachaji odpadem ale chapu ze se to nekdy neda resit, koupelna pekna a cista. Pokoj cisty a krasny. Idealni na takove seslosti, obsluha velmi prijemna, kuchyn uz prumerna, ale nam to nevadilo. Parkovani trochu potiz, ale nakonec jsme zaparkovaly. Pocasi nam nepralo a viditelnost byla nulova. Rady se sem vratime, tato stavba me okouzlila, celkovy dojem super.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Štěpánka S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Liberci.
6.7 km daleko
Hotel Radnice
Č. 5 z 15 – Liberec
48 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Jested? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Jested

Adresa: Horni Hanychov 153, Liberec 460 08, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Liberecký kraj > Liberec
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Č. 1 z 15 hotelů – Liberec
Rozsah cen: 1 778 Kč–1 843 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Jested 3*
Pokoje: 19
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Jested. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?