Hotel Jested
Hotel Liberec(Liberec)
65 US$
53 US$
  • Restaurace
Fénix Inspiration Design Hotel(Liberec)(Skvělá hodnota!)
87 US$
86 US$
82 US$
Priceline
  • Restaurace
Pytloun Hotel Liberec(Liberec)(Skvělá hodnota!)
54 US$
52 US$
Hotels.com
Recenzováno: 31. března 2017

Podruhé jsme nocovali na Ještědu a byl to stejně krásný zážitek jako poprvé.
Po roce se tedy dost věcí změnilo: v menu restaurace nezůstal kámen na kameni, slevové karty na konzumaci bohužel odešly do věčných lovišť a personál je po roce také úplně v jiné sestavě.
To nic nemění na tom, že jsme se měli královsky. :-) Všichni se nám věnovali jak se patří, pokoje jsou stále stejně "raketózní" a krásné, kuchyně je skvostná (to rolované hovězí bylo naprosto famózní) a snídaňový servis je pořád na výborné úrovni.
Pokud si někdy budete chtít dopřát nevšední zážitek, tak Ještěd je jednoznačně skvělá volba. Jediné, na co se na Ještědu totiž nemůžete spolehnout je nevyzpytatelné počasí. ;-)

• Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Petr B.
Recenzováno: 12. března 2017 prostřednictvím mobilu

Ještěd je kultovní místo a zážitek sám o sobě, který musíte přijmout tak, jak je. Nelze na hotel pohlížet stejnými nároky jako na jakýkoli jiný hotel pro dovolenou nebo služební cestu. A to znamená buď si řádně připlatit za současný nadstandard nebo zaplatit poměrně obstojnou sumu a mít společný sprchový kout a společnou toaletu (ženy a muži samozřejmě oddělené). Jídlo velmi dobré. Hodně rozličných upomínkových předmětů. Bylo ale i negativum: Rozhodně se vyhněte rozlévanému vínu v restauraci. Aspon nami ochutnane chardonnay bylo hrozné. Naštestí je ve vinné kartė dostatek zajímavých kousků :)

Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Vratislav V.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. března 2017

Dobrý den, děkujeme, že jste se podělil o své dojmy z Ještědu. Zmíněné víno již nebude dále v naší v nabídce. I proto se těšíme na vaši další návštěvu hotelu i restaurace na Ještědu.

Recenzováno: 2. března 2017

Zajímavé místo, pokoje byly renovovány,měli jsme pokoj comfort - hezké retro vybavení, suprový výhled z pokojů i restaurace, výborná bohatá snídaně a velmi příjemný personál. Jídelní lístek mohl být malinko bohatší.

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Jitule S.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. března 2017

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 17. února 2017 prostřednictvím mobilu

Jested byl prekvapeni od dob meho detsvi se tam nic nezmenilo ,trosku mne zarazil neporadek ,spinave ubrusy a servirka ktera vypadala jak kdyz ji vytahli z doupete.jidlo ale bylo celkem dobre a chutnalo jak melo

Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Swarovski1122.
Aleš R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. března 2017

Dobrý den, vysílač a hotel Ještěd je národní kulturní památkou a je umístěn na čekací listině UNESCO, proto se snažíme vrátit Ještědu původní tvář a od Vašeho dětství se mnoho nezměnilo. Je nám líto, že v restauraci vše neproběhlo k Vaší spokojenosti. Při Vaší příští návštěvě bude vše určitě v pořádku. Těšíme se na Vaši příští návštěvu, Pavla Kantorová

Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Koupila jsem pobyt kamarádce k narozeninám. Byl to úžasný zážitek.Jídlo vynikající, víno také a o obsluze ani nemluvím. Prostě spokojenost. Pokoje jsou krásné a čisté.Bohužel nám počasí nepřálo, zataženo, mráz a sníh. ☺ Těšíme se na další pobyt, v létě .

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Obadka.
Jan A, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. února 2017

jsme rádi, že se Vám pobyt u nás líbil. Snad Vám příště vyjde počasí více vstříc a Váš pobyt bude ještě lepší. Těšíme se na Vás, Pavla Kantorová