Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

Přespali jsme zde s rodinou 2 noci. Vynikající jídlo a zážitek opravdu na celý život. Doporučuji se zajet podívat na výhled, který toto místo nabízí. Nemám co vytknout. Všechno čisté a útulně zařízené.

Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Martina H.
Pavla R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. května 2018

Dobrý den, těší nás Vaše chvála.

Recenzováno: 1. května 2018

Dárek k narozeninám předčil očekávání.Příjemný a ochotný personál, čisté pokoje,skvělé umístění hotelu jako výchozí místo na různé trasy.Vynikající výhledy - přálo nám počasí.Východ slunce sledovat přímo z postele? Nádhera.

Tip ohledně pokoje: Krásný výhled na všechny světové starny
  • Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli sukovadana1.
Pavla R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2018

Jsme rádi, že jste si pobyt u nás užil.

Recenzováno: 27. dubna 2018

Všechno bylo perfektní, čistý pokoj, výborná a velká večeře a také úžasná snídaně.Bezkonkurenční vajíčka, Koláčkův chléb a čerstvě namletá káva. Déšť a mlha k Ještědu patří.Už plánujeme další návštěvu.

Tip ohledně pokoje: Doporučujeme A08
  • Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli blankakoudelka.
Pavla R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. května 2018

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 15. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Personál za jedna, jídlo famózní a ubytování taktéž.
Když Vám klapne počasí tak máte celý liberecký kraj jak na dlani.
Pro ubytovaný je parkoviště až před hotelem. Jediný problém který nás překvapil je že v noci jsme nemohli ubrat na klimatizaci.

Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Penzion Agáta P.
Pavla R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. dubna 2018

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a byli jste spokojeni. Vzduchotechnika je ovládána centrálně a je zapínána a vypínána v určitých intervalech.

Recenzováno: 10. března 2018 prostřednictvím mobilu

Zvolili jsme tento hotel na přespání s pokojem komfort a myslím, že jsme udělali dobře. Cena je vyšší, ale stojí to za to. Je to krásné retro prostředí, překrásný výhled z hotelu, dobrá kuchyně. Určitě se ještě někdy vrátíme než se bude věž rekonstruovat. Mohu jen doporučit.

Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli 76robert336.
Pavla R, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Jested, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2018

Vaše spokojenost nás těší.