“WorkShop zabíjačka”

Restaurant Resort Malevil
Č. 64 z 185 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká, Steaková restaurace, Mezinárodní
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Super odpoledne stravene v duchu klasicke zabijacky tak jak se patri , jelita, jitrnice, tlacenka , prdelacka , skvarky , prase, grilovani , souteze, kazdy si vsechno mohl sam vyzkouset a udelat tak jak se ma , prijemne prostredi, dobra obsluha a prijemni organizatori

Poděkujte uživateli GGPcoleman.

Recenzováno: 17. srpna 2019

Dostatečný výběr jídel a nápojů, výborná kuchyně. Personál je buď nový, nebo málo angažovaný. Na jídlo se velmi dlouho čeká, občas jsme dostali něco co jsme neobjednali, nebo naopak nedostali to co jsme objednali a to i ve dnech, kdy nebylo plno. Velmi nepříjemně působila reakce personálu na naše urgence, či výtky - vždy nám bylo vysvětleno, že je to naše chyba. Když jsme u třetího obsluhujícího urgovali nedodané jídlo a vždy nám bylo řečeno "Zeptám se kolegy" , šla jsem se zeptat přímo k barovému pultu, kdy jídlo dostaneme. Bylo mi velmi stroze odpovězeno, že jsme si ho objednali před pěti minutami u kolegy tak nemůžeme čekat zázraky. Za týden pobytu jsme měli možnost pozorovat nespokojenost hostů s obsluhou i u ostatních stolů. Poslední den pobytu jsme chtěli, pro naše rodinnné setkání rezervovat stůl na večeři pro 16 osob. Bylo mi řečeno: vy jste tady celý týden a to si vzpomenete až dnes! To já pochybuji, že Vás umístím. Šli jsme jinam.

Datum návštěvy: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli EvaP3053.
Recenzováno: 18. července 2018

Přijeli jsme v sobotu čtyři hladoví, chtěli jsme oběd. Pěkná zahradní část restaurace zaujme výhledem na hory, část golfového hřiště a hezkou galerií soch pod širým nebem. Obsluha poněkud nestíhala, měli málo jídelních lístků a stůl jsme si museli přenést pod slunečník po předchozích hostech sami. Objednali jsme si z hotových jídel jednou salát, dvakrát hovězí nudličky stroganoff a jednou špagety s panenkou a sýrem. Salát byl dobrý, špagety měly na povrchu oschlou kůrčičku jak z mikrovlnky a stroganoff silně připomínal konzistencí a chutí UHO ze školní jídelny. Radost tohle jídlo nepřineslo žádnou, natož pivo, takhle zacházet s plzeňským je trestuhodné. Pěna samá díra, pivo nekroužkovalo, špatně vychlazené. Za ty peníze jsme se mohli mnohem lépe najíst jinde. Což taky příště uděláme.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli moznasance.
Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byly jsme s manželkou na večeři. U restaurace této cenové kategorie nás zarazila velmi chudá nabídka vegetarianských pokrmů. I z té nabídky jeden těstovinový pokrm vůbec neměli, jídlo bylo chuťově dobré, ale za tu cenu bychom očekávali ještě o kus vyšší úroveň jídla. Obsluha moc milá a profesionální.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli rimesev.
Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Pro valentynskou veceri jsem letos diky specialnimu valentynskemu menu vybral restauraci Malevil. A byla to dobra volba. Pri drivejsich navstevach (posledni cca pred rokem) jsme citili pokles kvality, ale tentokrat jsme byli opravdu spokojeni.
Hovezi Carpacio bez pripominek, vynikajici. Druhy predkrm tatarak z teleciho byl rovnez skvely, jen chlebove chipsy jako priloha byly oproti toustu nebo topincedost unyle.
Jako hlavni chod jsme vybrali Flank steak - famozni, a supreme z perlicky - mohlo byt trochu dele dopecene - s hraskovym kremem v priloze, ten byl take super.
Jako desert mini cup cakes od manzelky zdejsiho kuchare - lahodne pohlazeni na zaver.
Obsluha mohla byt na nas vkus trochu rychlejsi, ale byli mili.
Urcite se vratime.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli LisakACS.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Resort Malevil, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurant Resort Malevil? Sdílejte své zkušenosti!