“Zlatý Lev v Liberci, sázka na jistotu”

Clarion Grandhotel Zlaty Lev
Č. 32 z 145 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 29. června 2017

Chcete-li si pochutnat na vynikajícím jídle a pití, navštivte Zlatého Lva v Liberci. Za rozumné peníze nabízí nadstandardní kvalitu a úpravu jídel. Skvělý šéfkuchař přesně ví, co dělá a kam směruje tento nádherný, zrekonstruovaný podnik. Vše je čisté, voňavé a příjemné, z interiéru na vás dýchne atmosféra počátku minulého století. Personál je ochotný, milý a neodmítne řádná vaše přání. Parkovat lze přímo před hotelem, který však slouží i pro nehotelové hosty jako restaurace. Vyplatí se navštívit tuto restauraci a pochutnat si v klidném prostředí. Pro náročnější hosty doporučuji pronájem prostor na ples, či oslavu. Servis je bezchybný, prostředí dokonalé. Návštěvníci rozhodně nebudou litovat, využijí-li mé recenze.

Poděkujte uživateli petrpreislerliberec.

Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel je celkové naprosto skvělý, nevšední a v Čechách podobný neznám. Úžasné interiéry, výborná obsluha a super kuchyně, opravdu pecka, vřele doporučuji. Ceny jsou vzhledem k vysoké ceně naprosto v pohode, byli jsme mile překvapeni !

Poděkujte uživateli Daniel B.
Recenzováno: 19. července 2016

Ty tam jsou časy Francouzké restaurace, luxusní kavárny a velké jídelny. Tehdy měl člověk pocit že je někde jinde, ne v běžném světě. Teď průměrný hotel s průměrnou kuchyní a ještě průměrnější obsluhou.

Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 18. června 2016

Hezké prostředí,dobré jídlo,ochotný perzonál.Spokojenost i s cenou. Někdy sem ještě zavítáme na oběd.

Poděkujte uživateli Martasig.
Recenzováno: 5. listopadu 2014

Jsem naprosto ohromený prostředím ve kterém jsem strávil krásný týden. Z celého hotelu čiší zajímavě příjemný dojem. Pro někoho se může zdát cenově dražší, ale opravdu to stojí za to.

Poděkujte uživateli Petr P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Clarion Grandhotel Zlaty Lev, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Clarion Grandhotel Zlaty Lev? Sdílejte své zkušenosti!