Recenzováno: 17. února 2019 prostřednictvím mobilu

První zklamání přišlo když nás recepční (cizinka) špatně navedla a dobu jsme hledali svůj pokoj. Nakonec jsme z pokoje nebyli vůbec nadšeni....v objednávce jsme dávali důraz na manželskou postek, která nám byla odsouhlasena ale v pokoji se nenacházela. Sprchový kout velmi malý s utrhlým držákem. Wifi připojení nefungovalo. Snídaně velmi chudé. A vůbec nejhorší byl hluk v celém hotelu....ani to nevypadalo na hlučné hosty ale na špatné odhlučnění pokojů. Cena vůbec neodpovídala kvalitě.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli michalmach4.
Recenzováno: 4. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Klady ubytování:
Dobrá dostupnost do centra
Kousek od autobusové zastávky Velmi ochotní recepční

Restaurace nepatří k hotelu a je to znát. Služby na úrovni, obsluha velmi příjemná, prostředí čisté, jídlo vynikající! Restauraci doporučuji.

Zápory:
Bez výtahu
Vana je maličká
V hotelu bylo cca 10klientů ( ze soboty na neděli ) a večer tekla vlažná voda
Ráno od země mrzlo, ačkoli jsou všude koberce
Při otevření oken je slyšet rámus z hlavní silnice
Extrémně hnusná snídaně z nekvalitních potravin ( a to jsem navštívila stovky ubytovacích zařízení, ale tohle jsem ještě nezažila )
V neděli den staré vlhké pečivo ( vietnamec s čerstvým je nedaleko )
Stůl v jídelně k snídani nebyl utřený od předešlého dne (a to jsme od neděle do pondělí byli na hotelu sami )
To samé s dětskou židličkou
Ráno v ní dcera snídala a odpoledne jsme ji měli přistavenou k obědu
Číšník ji musel mýt.
Když jsem na snídani sbírala pečivo po dceři, našla jsem starý chleba pod stolem
Cizí vlasy v koupelně, prach na pokoji
Je vidět, že na pořádek si vůbec nepotrpí

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Ginginka.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Ubytovali jsme se pouze na jednu noc a vybírali ubytování na poslední chvíli, takže cena odpovídala kvalitě. Při našem příjezdu byla na recepci paní/slečna,která byla velmi příjemná a ochotná a to nás potěšilo.Hodnotím velmi kladně. na pokoji bylo čisto.Hotel je postavený v pěkném stylu.
Je škoda, že původně pěkný hotel se snad vůbec neudržuje, oloupané zdi, urvaný držák na sprchu, špatně dovírající dveře,ne příliš pohodlné matrace. Přijde mi to dost škoda. Co se týče polohy hotelu, bohužel je tam obchvat, za což samozřejmě hotel,který tam stál dřív, nemůže. My měli okno na druhou stranu a bylo to OK.Recepční,která střídala tu milou při našem check-inu byla protivná.Naštěstí tam ráno byla zase ta milá :-) Snídaně průměr, je z čeho si vybrat (při delší době ubytování nevím nevím), bohužel je vidět, že se jedná o nejlevnější potraviny. Restauraci hodnotit nebudu, nepatří k hotelu, je to samostatná jednotka. Nicméně alespon stručně: snaží se hrát na světovou, což se jí daří pouze částečně. Obsluha byla sice milá, ale tak nějak až moc. Jídlo cenově neodpovídá kvalitě(navštívila jsem za svůj život podniky srovnatelné i o pár levelů vyšší, je dle čeho hodnotit) Klasickou hospodu v okolí nenajdete- pokud se chcete normálně najíst , tak zajet do centra či někam na základě tipu anebo do Globusu do té jejich restaurace:-) Chybí výtah, takže do vyšších pater s kufry to musí být fajn.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Brozovi.
Recenzováno: 21. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Vybrali jsme si tento hotel pro jeho polohu, která je výhodná pro výlety po okolí. Bohužel jsme byly ubytovani směrem k hlavní silnici a tak se v noci nedalo moc větrat. Vybavení hotelu má již své nejlepší léta za sebou, ale není nijak poničené. Chtělo by se to věnovat mnohem více úklidu. Nánosy prachu u postele, na stolku, pod skříní a v koupelně, zaspinene a potrhane záclony nedělají tomuto hotelu dobrou vizitku. Snídaně jsou dost chudé - sunka, sýr, párek a pod. Na ostatní jídla jsme raději chodili jinam. Příští návštěvu Liberce raději naplánujeme v jiném hotelu.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli ji_p449.
Recenzováno: 10. dubna 2018

Moc pěkný hotel. Měli jsme ubytování se snídaní. Ty jsou klasickým bufetem, akorát vajíčka mohla být jinak, než natvrdo :-) Jinak všechno naprosto v pořádku, byli jsme tady moc spokojení. Tím spíš, že jsme sem přijeli z Liberecké Výšiny a narozdíl odtud, Valdštejn si svých hostů váží. A na večeři je zde výborná restaurace. Majitel je jiný, ale je sladěná se stylem hotelu. Má výborná jídla a naprosto excelentní obsluhu.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Jan B.