“Průměr”

Potrefena Husa Liberec
Č. 12 z 145 Restaurace v Liberci

Koncept Staropramenu, obsluha průměrná, nikdo si nás po dopití a snaze zaplatit deset minut nevšímal, i když kolem nás obsluha třikrát prošla. naprosto příšerně připravené espresso machiato. Barman jak ze 70. let se zlatým řetězem a rozhalenou košilí. Existuje X lepších Potrefených hus než tato.

Poděkujte uživateli Jan M.

Recenzováno: 22. října 2017

V centru města, restaurace Staropramen, kde nedostanete Plzeň 12. Kuchyně dobrá, personál ochotný, i když občas zmatený

Poděkujte uživateli Miloslav C.
Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Chodili jsme sem moc radi, bohuzel se zmenil v poslednich tydnech nebo mesicich kuchar a neni to uz to, co to byvalo. Naopak boleslavska Potrefena husa, kterou jsme navstivili v dubnu, to bylo vynikajici a s tou libereckou se neda srovnat. Obsluha v liberecke Potrefene huse je stale mila a v poradku.

Poděkujte uživateli Renáta L.
Recenzováno: 15. července 2017

Bývala to naše oblíbená restaurace, jídlo, které jsme si objednali vždy chutnalo skvěle. Nyní si troufám říci, že se muselo změnit obsazení kuchyně, protože jídlo je bez chuti a bez zápachu. Salát bez zálivky, tudíž bez chuti. Polévka divná. Obsluha prima, ale nemusí se každou minutu přeptávat na spokojenost.

Poděkujte uživateli MarfushkaLiberec.
Recenzováno: 26. května 2017 prostřednictvím mobilu

Než jít sem v pátek večer na jídlo, tak to radši zůstaňte doma a pusťte si televizi. Čekací doba 90 min.

Poděkujte uživateli Marek S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa Liberec, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Potrefena Husa Liberec? Sdílejte své zkušenosti!