“Dobrá restaurace v centru”

Potrefena Husa Liberec
Č. 13 z 185 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výběr jídel veliký. Ceny jsou trochu vyšší. Interiér vcelku pěkný. Toalety čisté. Na čepu několik druhů piva Staropramen. Výborné domácí limonády. Návštěvou rozhodně nic nezkazíte.

Poděkujte uživateli MinstniPruvodce35.

Recenzováno: 13. října 2019

Po dlouhém procházení Libereckých restauraci jsme zavítali sem . Vřele doporučuji . Personál skvělý , jídlo výborné, nemám jedinou věc na vytknuti. Pokud zase zavítáme do Liberce tak na jídlo 100% sem :)

Poděkujte uživateli Veronika K.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Usměvavý a ochotný personál,... Vynikající jídlo (panenka, cheessburger)... Není co vytknout, pokud se někdy ještě podívame do Liberce je to naše nr. One... DOPORUČUJEME :)

Poděkujte uživateli krejci45.
Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Potrefená Husa je celkem známým konceptem, dobrá kvalita jídla. Na rozdíl od mnoha jiných podniků, tato restaurace má vynikající obsluhu.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Виталий В.
Recenzováno: 4. září 2019 prostřednictvím mobilu

Navštěvuji tento podnik pravidelně, a vždy se sem rada vracím. Obsluha je uzasna, a jídlo skvele. Ceny jsou sice trochu vyšší, ale to si člověk rad připlatí za tak super personal a jídlo :) Jen a jen doporučuji

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa Liberec, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Potrefena Husa Liberec? Sdílejte své zkušenosti!