“Dobrý bufet”
Recenze Babylon Jizerka

Babylon Jizerka
Č. 54 z 189 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 11. října 2020

Samoobslužný bufet, který velmi mile překvapil, a chodili jsme tam na oběd opakovaně. Dobré jídlo i cena, příjemná obshluha.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli martinavD2197AG.

Recenzováno: 6. září 2020

Samoobslužná restaurace,velký výběr jídel a nápojů,příjemná obsluha i prostředí.Trošku vadí krátká otevírací doba,pouze do 16 hodin.Výhodou je dobrá dostupnost z hotelu,aquaparku i lumpárnu.Doporučuji

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 309rudolfs.
Recenzováno: 27. července 2019

Nečekal jsem moc, ale restaurace příjemně překvapila. Jídla v ceně do 100kč, ale opravdu dobrá. Gulášová polévka byla výborná. V této cenové relaci naprosto luxusní, v nabídce byla i spousta desertů, ale měli jsme tak velké porce, že jsme desert vzdali. Pokud jste třeba v Aquaparku a chcete si odskočit na oběd, tato restaurace je hned u aquaparku a nabízí skvělou volbu, Doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli jirkazajda.
Recenzováno: 4. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Par jídel na výběr a z toho ještě už polovina proškrtané. Taková spíše kantýna. Z nouze ctnost, když moc na výběr není.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli petro129.
Recenzováno: 5. září 2017

Snídani jsme měli v ceně,ale na večeři jsme byli,právě tady.,řízkem se nedá nic pokazit a kluci ho mohou od veera do rána a naopak

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Eliška S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Babylon Jizerka, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Babylon Jizerka? Sdílejte své zkušenosti!