“Gastronomie na úrovni ”

Kuchyně: Irská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 3. října 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, velmi ochotný a vlídný personál. Vždy vítají hosty s úsměvem. Dokáží doporučit výborné jídlo. Nikdy se mi nestalo, že bych odcházela nespokojená. Jídlo vždy na úrovni, výborné, nic nemohu vytknout. Nejraději mám celerovo-bramborové pyré. ❤️ jen tak dál!

Poděkujte uživateli Mjakomisa.

Recenzováno: 2. října 2018

Výborné jídlo, obsluha profesionální a velmi přijemné prostředí. Prostě výborná restaurace a všem doporučuji.

Poděkujte uživateli JaroslavLizner.
Recenzováno: 26. srpna 2018

Jen pár bloků od liberecké radnice se najíte jako nikde jinde. Úžasné předkrmy, skvělé hlavní hody a vynikající zákusky. Byli jsme nadšeni. Doporučujeme si objednat opravdu tři chody. Porce jsou na české poměry o trochu menší.

Poděkujte uživateli radekvelic.
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost, obsluha milá profesionální přístup a profesionální, jídlo perfektní. Všem doporučuji!!!

Poděkujte uživateli Jan B.
Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Tady ani nema cenu osat recenzi, vsichni vi, ze je to nejlepsi restaurace v okoli. Super jidlo, personal i prostredi.
A ja su z Prahe, ja vo tom prece neco vim :-)

Poděkujte uživateli Dan B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Black Horse, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Black Horse? Sdílejte své zkušenosti!