“Vždy perfektní”

Č. 2 z 162 Restaurace v Liberci
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Donáška
Recenzováno: 30. srpna 2018

Vždy milá obsluha, která se vším ochotně poradí. Jídlo pokaždé krásně vypadá a ještě lépe chutná!
Polední meníčka samozřejmostí. Interiér působí velice příjemně. Vždy se sem ráda vracím.

Poděkujte uživateli majdacelisova.

Recenzováno: 29. srpna 2018

Tady neni co dodat... Prijemne prostredi, super obsluha a kuchyne vynikajici...jeine co bych vytknul, jsou zachody...jinak parada a zebra si beru i ssebou :-)

Poděkujte uživateli Joe H.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Super prostředí, příjemná obsluha, dobré jídlo, většinou americký styl, Burgery, Steaky, Sandwiche.
Jídelní lístek s cenami online - super
Jídlo se dá zabalit a odvézt, případně nechat doručit domů. Za mě 5 hvězd ;-)

Poděkujte uživateli petrn833.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Velmi rozmanité a kvalitní jídlo i nápoje, příjemný personál, čisto, ideální lokace. Navštívila jsem opakovaně a vždy spokojenost.

Poděkujte uživateli Kateřina Z.
Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Pozitivni hodnocení nás nalakalo zajít si prave sem na večeři. Musím uznat, ze restaurace je stylově zarizena a cítila jsem se v ni, i přes velký hluk, příjemně.
Po sahodlouhém vybíráni jídla ze široké nabídky jsme si objednali burgery. (Přece jen díky ohlasům na ně jsme sem zašli.) Jídlo jsme měli do deseti minut, vážně rychlovka. Navíc mila a usmevava obsluha skvěle podtrhla první dojem. Bohužel tímto moje nadšeni v tohoto podniku opadá. Maso na nás bylo presolene a napůl studené. V létě mi to až tak nevadí, ale asi to vypovídá o tom, ze maso bylo připravené předem. Proto tři hvězdičky - zlata střední cesta.

Poděkujte uživateli Kateřina B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chicago Bar & Grill, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Chicago Bar & Grill? Sdílejte své zkušenosti!