“Americká lahoda”

Č. 2 z 162 Restaurace v Liberci
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Donáška
Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Chicago jsem si doslova zamilovala. Chodíme tam v týdnu občas na obedy( nejde to každý den, to by byla figura pryč ) , a musím říci, ze v centru se málokde najime lepe :) Ceny jsou přijatelné, a obsluha je fajn . Mohu jen a jen doporučit, určitě návštěvou neprohloupite

Poděkujte uživateli Hanka H.

Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsem navštívila asi pětkrát, vždy na mě působila spíše dobře, až na špatnou akustiku.
Poslední návštěva pro mě byla bohužel velmi odrazující. Maso jsem dostala syrové, obsluha se i přes to, že jsem hamburger vrátila celý (pouze rozkrojený) vůbec nezajímala co je špatně a nijak se nesnažila situaci zachránit.
Bohužel už tuto restauraci nenavštívím a dávám špatně hodnocení.

Poděkujte uživateli Mmmmmm321.
Recenzováno: 7. září 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace je výborná při osobní návštěvě. Mysleli jsme, že stejně výborná bude i při jejich vlastním rozvozu.
Omyl!
Rozvoz přijel sice na čas, ale nepřivezl objednaný coleslaw salát.
Volali jsme na reklamaci a když si telefon vzal třetí člověk a zeptal se, zdali ho opravdu chceme přivést, domluvili jsme se, že ho mají dovést. Řidič salát dovezl a prý jako omluvu veze velký salát. Ale my si objednali velký! Je to na učtence! No snad příště bude lepší rozvoz. Jídlo je výborné, ovšem nesmí ho být polovina...

Poděkujte uživateli tomasvodic.
Recenzováno: 30. srpna 2018

Vždy milá obsluha, která se vším ochotně poradí. Jídlo pokaždé krásně vypadá a ještě lépe chutná!
Polední meníčka samozřejmostí. Interiér působí velice příjemně. Vždy se sem ráda vracím.

Poděkujte uživateli majdacelisova.
Recenzováno: 29. srpna 2018

Tady neni co dodat... Prijemne prostredi, super obsluha a kuchyne vynikajici...jeine co bych vytknul, jsou zachody...jinak parada a zebra si beru i ssebou :-)

Poděkujte uživateli Joe H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chicago Bar & Grill, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Chicago Bar & Grill? Sdílejte své zkušenosti!