“Sklamání z Ribeye steaku”

Chicago Bar & Grill
Č. 2 z 189 Restaurace v Liberci
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Donáška
Recenzováno: 11. října 2020

Líbí se nám prostředí této restaurace, chutnají nám jejich burgery, proto jsem se rozhodl vyzkoušet také jejich ribeye steak.
Očekával jsem tradičně špičkovou kvalitu, bohužel opak byl pravdou.
Obsluha byla milá, zelenina vynikající, steak byl propečený podle přání, ale ribeye steak vypadá jinak!
Nevím, jestli se kuchař spletl a připravil místo ribeye rumpsteak k tomu zřejmě nevyzrálý. Maso bylo "žvýkavé" a na ribeye tuhé.
Bohužel ribeye si v této restauraci již dávat nebudu!

Poděkujte uživateli Pavel_S_Liberec.

Recenzováno: 5. října 2020

Tak toto vřele doporučuji,jídla chutná,příjemná obsluha. Trochu méně přehledné menu. Plzeň na čepu. Nechal jsem se inspirovat Lukášem Hejlíkem a udělal jsem dobře

Poděkujte uživateli Adidi79.
Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto skvělá restaurace. Super prostředí. Milý personál. Hned dostanete na stůl zdarma nachos. Co se týká burgeru, úžasný, maso šťavnaté, výborně vše ochucené. Hranolky taky dobré. Žena měla quesadillu a taky skvělý. Za nás obrovská spokojenost.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Dvori175.
Recenzováno: 17. srpna 2020

Velký výběr jídel, obsluha při výběru poradí.... jídlo bylo velmi chutné, ale je dražší....dezert dobrý nebyl...

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli fajnjidlo.
Recenzováno: 11. srpna 2020

Super obsluha, jídlo vynikající, skoro vůbec jsme nečekali, jídlo přinesli opravdu rychle, porce obrovské! :-) Rozhodně doporučuji! Přijdeme moc rádi zas!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Simona M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chicago Bar & Grill, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Chicago Bar & Grill? Sdílejte své zkušenosti!