“Balada restaurace ”
Recenze Balada

Balada
Č. 8 z 189 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 8. října 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha, hezké prostředí, výborné jídlo a skvělý drink. Rozhodně doporučuji :) Restaurace kam bych se s chutí vrátila :)

Poděkujte uživateli nerniss.

Recenzováno: 1. února 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo (hovězí burger a tortilla s kuřecími kousky), přiměřené ceny a velmi milá obsluha, dporučuji!:)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli aneta_jiranova.
Recenzováno: 17. září 2019

Výborné jídlo ( bramborák s vepřovou směsí, a noky s kuřecím masem
a houbovou omáčkou ) moc jsme si pochutnali.
Chutná domácí limonáda.
Pěkné velké porce.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli mirasterc.
Recenzováno: 26. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době jsme opět zkusili tuto restauraci. Nový jednodušší lístek nás mile překvapil. Servis výborný, chutný a velice vyvážený poměr ceny a kvality. Rádi se vrátíme zkusit další nabídku z menu.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli romanj663.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Chodím sem pravidelně, jídlo velice dobré, obsluha příjemná. Přes léto k dispozici terasa. Jídlo bylo vždy skvěle připraveno a krásně servírováno. Vždycky vyšli vstříc.

Poděkujte uživateli Barush88.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Balada, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Balada? Sdílejte své zkušenosti!