“Pobyt byl zklamáním.”

Restaurace Hotel Radnice
Č. 23 z 188 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 1. ledna 2020

Byla jsem zde s vnukem a vybrali jsem si už podruhé tento hotel.Při první návštěvě před 2 roky jsem byla velice spokojená s ubytováním i stravou, což se tentokrát nestalo. Pokoj byl velice malý, zařízený velice skromně a dost použitým nábytkem..Snídaně byly v pořádku, výběr z několika druhů sýrů, uzenin, pečiva apod. Bohužel s večeří to bylo horší, výběr ze dvou jídel, které byly nabízeny mimo jídelní lístek na kousku papírku a druhý den dokonce nabízeno jen jedno jídlo, svíčková s knedlíkem, což jíst na noc je dost nevhodné. Takže jsme tentokrát byli pobytem dost zklamáni. Čtyřhvězdičkový hotel by měl mít lepší úroveň.

Poděkujte uživateli F6864YUjulieb.

Recenzováno: 20. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná restaurace, kde polední menu není předražené, obsluha je milá a k tomu je jídlo velmi dobré. Tak poctivou svíčkovou jsem už dlouho neměla.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli 603al_b_tas.
Recenzováno: 24. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi nás překvapila milá obsluha,slečna servírka byla profesionální a jídlo bylo naprosto luxusní.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Nikola T.
Hotel R, Front Office Manager v zařízení Restaurace Hotel Radnice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. července 2018

děkujeme za milou recenzi, Vašeho názoru si velmi vážíme.
Personálu vše ráda vyřídím.

Barbora Zulkovská
Front office manager

Recenzováno: 16. února 2018 prostřednictvím mobilu

14.2. jsem zavítala na polední menu a dals si česnečku se šunkou, sýrem a opečeným chlebem a pečený steak z lososa na pomerančích, se šťouchanými brambory a citrónovou omáčkou.Chtěla jsem tam zavítat už v 11.30,ale to tam bylo narváno, tak jsem tam zavítala po 2h (Mají polední meníčka až do 15h) a to tam byla pouze dvoce s 2dětmi.Až když přišel po mne další host, tak zavítala obsluha.Česnečka nebyla úplně teplá, ale byla dobrá.Steak z lososa byl udělaný moc, jinak dobrý, štouchané brambory dobré, citrónová omáčka velmi dobrá.Komplikace nastala u placení, kdy jsem chtěla platit kartou, takže servírka odešla dozadu a přišla jiná, která mi oznámila, že karty jim nejdou, že jim nejde signál.Při tom se o ty 3 hosty starala jen ta jedna.Zaplatila jsem to v pohodě v hotovosti.Nicméně mi vadí, že tato informace, že jim nejdou karty, není nikde vyvěšena, nebo s ní dopředu servírka hosta neseznámí. A realita nebyla wifi, ale nevýhodnost pro ně, když host platí kartou.Polední meníčko tady mne přišlo dobré, neurazí ani nenadchne.Prostředí celkem hezké.Obsluha by se mohla podívat, kdo do restaurace přišel, aby zbytečně nemuseli hosté čekat.Lze si tu dát poloviční porci za 70% ceny.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli petrabukvicova.
Recenzováno: 27. června 2017

Krásná architektura, ale v centru Liberce není ojedinělá. Interiér pěkný a pohodlný. Denní menu chutné a za rozumné peníze. Jinak nabídka jídel dost široká a chutné dezerty!

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli 2mohol.
Hotel R, Manager v zařízení Restaurace Hotel Radnice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. června 2017

děkujeme za milá slova a budeme se v budoucnu těšit na vaši opětovnou návštěvu.

Barbora Zulkovská
Hotel Radnice

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Hotel Radnice, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Hotel Radnice? Sdílejte své zkušenosti!