“Nedělní brunch”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře
Recenzováno: 2. října 2016

Po dlouhé době návštěva restaurace U podkovy: Velmi příjemné nedělní menu: vždy tři druhy: předkrm, polévka, alát, přílohy, gril, myslivecké maso a dezerty. Neomezená konzumace za 495 Kč včetně nápoje (pivo, víno) Výborná kvalita, příjemné prostředí. Poslední puntík jsem nedala za obsluhu. Krom toho že si nás nevšimla bylo vidět, že není profesionál. Na prostřeném stole zůstalo nádobí a sklenice pro další 2 stolující i naše, které jsme podle objednávky nepotřebovali. To nám ale nezkazilo dojem z vynikající kuchyně! Přijdeme zase!

Poděkujte uživateli Martina J.

Recenzováno: 14. srpna 2016

Za voucher, který jsem obdržel darem, jsme kromě bydlení v jitravském hotelu pořídili i večeři. Já degustoval, kamarád objednával a la carte. Jídlo bylo nadprůměrné kvality, chutné, velmi hezky upravené a aranžované. Jako předkrm kachní rillettes a paštika, dále tomatová studená polévka se sýrovými krutony a carpaccio z okurky s domácí lučinou, jako hlavní pak jehněčí (lahodné a nádherně křehké) a divočák sous vide, a pak jednou výběr z dezertů a jednou čokoládové soufflé (skvělé). K pití vína, ta jsme měli stejná - modrý portugal od Microsvína, francouzské růžové z Anjou (dost sladké) a nakonec bílé rakouské - zelený veltlín už si nepamatuji. Vína měla skvělou teplotu - preferuji mírně podchlazená. Obsluha milá, nicméně chlapec byl trochu zmatený. O vínech sdělil, že nám k nim nic neřekne, protože tomu nerozumí - to bych prominul. Během večeře jsme však museli žádat o příbory, když se pak obsadily další dva stoly, dost problematicky stíhal. Ve zmatení pak nám donesl po objednávce dvou bezkofeinových káv nápoje, které zjevně obsahovaly kofein - cca do 2 hodin v noci jsme nebyli schopni usnout. Rozlévané víno mají dost drahé (až 120 Kč za sklenici). Jinak krmě chutnala a ten kluk se to snad taky naučí.

Poděkujte uživateli Filip C.
Recenzováno: 28. července 2016

Trávili jsme zde dovolenou před Silvestrem a Silvestr. Kuchyně je vynikající, maso exkluzivní, opravdová kvalita. Jídlo tady pro nás bylo obřadem a stále na něj vzpomínáme. Obsluha také výborná a profesionální. Jedinou výtku jsme měli k ceduli, která odkazovala na polední menu, přitom nám bylo řečeno že mezi svátky polední menu nemají. Ceduli i přes naše upozornění neodstranili. Bylo docela finančně náročnější zde obědvat i večeřet. Pokud budeme mít cestu určitě si zde na jídlo zase zajdeme, jelikož je to sázka na jistotu a opravdový gurmánský zážitek.

Poděkujte uživateli dsimca.
Recenzováno: 12. dubna 2016

Již několikátá návštěva a opět nezklamala. Útulné prostředí, obzvláště když hřeje krb, pečující obsluha, a výtečná kuchyně. Vlastní maso včetně zvěřiny, bio produkty.Špičkový tataráček, smetanová květáková polévka...vlastně cokoliv co si člověk vybere, tak bude spokojen.

Poděkujte uživateli TomSim28-10.
Recenzováno: 3. ledna 2016

Vynikající domácí jídlo. Trochu nás zklamala česneková polévka - čekali jsme něco více "rustikálního" (s vejcem, hodně česneku), polévka byla spíše taková, jakou bychom čekali v pražské špičkové restauraci. Jinak bylo jídlo naprosto úžasné. Personál velmi milý a profesionální.

Poděkujte uživateli sandrusa.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Podkovy, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Hostinec U Podkovy? Sdílejte své zkušenosti!