“Doporučuji”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře
Recenzováno: 19. září 2018

Krásná restaurace, příjemný a ochotný personál, rozlehlý areál, vhodné i pro děti na celodenní výlet. Ceny jídel trochu nadsazené - škoda.

Poděkujte uživateli miladalunakova.

Recenzováno: 19. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Krásná restaurace v selském stylu, s příjemnou obsluhou a výborným jídlem. Narazily jsme na ní náhodou a jsme velice příjemně překvapeni. Rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli Eliška B.
Recenzováno: 18. září 2017

Nemohla jsem se zbavit dojmu, že restaurace si hraje na něco víc než je. Přitom by stačilo se jen držet konceptu dobrého jídla, což byl cíl mé návštěvy. Ale možná se mi jen netrefili do chutě dobře, nekomplikovaně a rychle se najít při výletě. Každopádně - bez kostýmku sem nechoďte, budete se cítit divně. Je to ale venkov a hotel u restaurace se tváří jako statek určený k relaxu, takže bych čekala víc uvolněnosti a nenucenosti. Snaží se o luxus, což dokládají třeba toalety s látkovými ručníky. Obsluha vcelku příjemná, ale taky taková upjatá a všechno hrozně dlouho trvalo. Jídlo bylo dobré, nikoliv excelentní. Jídelní lístek je malý a jídla vypadají pečlivě vybíraná. Pobavilo/potěšilo, když jsme při příjezdu narazili na číšníka, která si něco sbírá za plotem... Další den jsem navštívila restauraci v Chřibské v podobné cenové úrovni, ale cítila jsem se výrazně lépe a chutnalo mi víc. Tato se možná spíš hodí k obchodním obědům v obleku nebo degustačním večeřím ve večerním...

Poděkujte uživateli KaterinaMO.
Recenzováno: 11. února 2017

Restaurace je vkusně a tradičně zařízená. Jídla z menu nás zaujala rozmanitostí a důrazem na zvěřinovou kuchyni. Zajímavá byla následujícíc nabídka na jídelním lístku: "pro vaše děti připravíme jakýkoliv pokrm z našich surovin". Dcera chtěla palačinky a syn chtěl špagety aglio olio. Ani na jedno jídlo prý nebyly suroviny. To nás dost zklamalo. Navíc si myslím, že nám místo palačinek mohla servírka sama nabídnout výborné dukátové buchtičky, které jsme si museli najít v menu sami. Závěrem - v této cenové kategorii by měl v restauraci pracovat kvalitnější příjemný personál, který uspokojí zakazníka.

Poděkujte uživateli David B.
Recenzováno: 11. října 2016

Večeřeli jsme v restauraci 2x během našeho pobytu, vždy jsme si pochutnali. Zaujala nás prezentace jídla, příjemná obsluha a jídlo nám moc chutnalo!

Poděkujte uživateli Janaols.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Podkovy, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Hostinec U Podkovy? Sdílejte své zkušenosti!