“VZ”
Recenze Maskovka

Maskovka
Č. 19 z 145 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 29. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Pokud mate chuť na buchtu posypanou eidamem, kterou budete jist v jídelně velikosti hangáru, je tato restaurace ta prava pro Vas...

Poděkujte uživateli Veronik V.

Recenzováno: 15. října 2016 prostřednictvím mobilu

Vyborna pizza skvela obsluha pratelske prostredi chodime velmi casto a nikdy jsme nebyly zklamani.zkousely jsme jine pizzerie a byl to prusvih.

Poděkujte uživateli Sabina F.
Recenzováno: 27. července 2016 prostřednictvím mobilu

Zvenku vypada divně, kdyz jste uvnitř, tak si říkáte, jestli nejste ve středomořské taverně, misto příčky totiž použili igelitovou celtu, ale pak prijde to nejdivnější. Objednate si a jidlo chutná taky jako na Balkáně, nebo ve středomoří.... Takže za mě můžu jen a jen doporučit! A pozor mistni pizzu je lepsi dávat ve dvou, je opravdu velká.

Poděkujte uživateli Robert K.
Recenzováno: 8. dubna 2016

Po několika měsících jsem zavítal do této restaurace a byl jsem velice překvapen. Příjemná atmosféra, hodně slušné jídlo za přijatelné ceny. Určitě se zase zastavíme.

Poděkujte uživateli makovskykarel.
Recenzováno: 30. března 2016

za nas palec nahoru. pozdni obed, telefon okamzite zvednut ale rezervace nebyla diky dobe nutna. mozna jsme meli opravdu stesti diky denni dobe, ale meli jsme na vyber z vicero stolu, obsluha byla pohotova a dobre naladena. jidlo chutne (pozor na preobjednani, myslim, ze by rodina vic nez dve placky nedala). ocenuji balkanske prvky na jidelnim listku, skvele polevky a zahledl jsem i dasli jidla, na ktere ale nedoslo.

jedine co me mrzelo byl nedostatek dezertu ke kave - jenom zmrzlinove pohary, dal bych si baklavu nebo neco takoveho... dobrou strankou zasa byla pritomnost sefa, ktery nas ode dveri zdravil, toleroval deti, kdyz ho zblizka pozorovali pri praci a zodpovedel nase zvedave dotazy ohledne bosnenskych receptur.

takze za nas hodne velka spokojenost, byli jsme na vyletu, chteli jsme se jednoduse najist a toto bylo mnohem lepsi, nez jsme cekali.

Poděkujte uživateli Drevokocur.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maskovka, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Maskovka? Sdílejte své zkušenosti!