“Po deseti letech a naposled!!!!”
Recenze Maskovka

Maskovka
Č. 29 z 188 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 29. prosince 2019

Stůl objednán týden předem. Místo v pro osm lidí ve špatně přístupném rohu, stoly jsme museli podkládat - viklaly. Chladno, nemalováno snad od otevření - velké pavučiny. Ceny jako v Hiltonu. Za podobně velkou pizzu průměrné chuti v Praze cca o 100Kč méně. Pizza za 270,- bez artyčoků. Při platbě naúčtováno navíc 2x karpáčo za cca. 300Kč. Obsluha bez zájmu. Takže už NIKDY!!!!!!!!!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli makacjinde-123.

Recenzováno: 26. srpna 2019

Na doporučení přátel jsme se s přítelkyní vydali na večeři do Maškovky. Výsledkem bylo příjemné posezení na venkovní terase + studené pivo + balkánská pljeskavica + smetanová pizza se sýry a šunkou = 2 spokojení strávníci.
Doporučujeme.

Poděkujte uživateli ivosch2.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

S rychlosti a kvalitou jídla jsme byli spokojeni. Pro děti je možnost hrát si v ponorce. Určitě se ještě vrátíme.

Poděkujte uživateli Dvitner.
Recenzováno: 13. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do Maškovky jsme se společně s rodinou vrátili po několika letech. Na první dojem je restaurace příjemná a zajímavá. Ovšem díky otevřené kuchyni se po pláče rozlehlá nepříjemný randál a hudba také nebyla volena zrovna dobře. Jídelní lístky a dotaz na pití byly hned ale na to pití stejně jako na každé další jsme čekali velice dlouho. Když nám přinesli jídlo byli jsme potěšení. Ja měla špagety carbonara manžel měl peorovy steak s hranolky a ostatní pizzu. Me špagety celkem ušly ale že bych si pošmákla to zrovna ne. Manželův steak byl ovšem po tozkrojení naprosto syrový. Čekali jsme na obsluhu že bychom nechali steak jen dopéct jenže 30 minut nikdo nepřišel tak manžel snědl alespoň hranolky než vystydnou. Když nakonec obsluha dorazila tak slečně manžel předal talíř s tím že steak je syrový a nebude ho tedy platit. S touto informací slečna odešla. Po chvíli debat s jakýmsi panem v kuchyni přišla že to měl manžel oznámit dřív. Na to se ozval celý náš stůl že tu celou dobu nikdo z obsluhy nebyl. Pak na manžela ten pán z kuchyně ještě zařval že měl říct dřív. Manžel se bavil jen se servirkou a tak ji řekl ať šéfa zavolá. No nikdo nepřišel.
Tato restaurace fakt ne. Arogantní chování. Naprosto bez omluvy a bez obsluhy. No děs. Abych dostala syrové jídlo a ještě ho měla do kuchyně odnést sama když za něj chtějí 400kc tak to je skutečně vrchol.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli DanielaNovDres.
Recenzováno: 22. března 2019 prostřednictvím mobilu

Maškovka patří k cenově lehce nadprůměrným restauracím. Tuto restauraci od naší poslední návštěvy výrazně zvětšili. Bohužel počet lidí personálu a velikost kuchyně se nezměnil. Objednali jsme si 2 jídla a pití. První jídlo (hamburger) jsem dostal po 30 minutách. Pití po dvou urgencích po snědeném hamburgru po 48 minutách a další objednané jídlo po cca hodině od příchodu. Hamburger měl být s chilli. To tam bohužel nebylo a ani malinko nepálil. Škoda. Jinak byl dobrý. Pizza byla průměrná. Restaurace je designově moc pěkná, ale za ty ceny bych očekával lepší úroveň služeb. Obsluha byla milá, ale ve čtyřech lidech a jedním pizzařem se takové množství lidí prostě zvládnout nedá. Pokud není personál, doporučuji neobsazovat všechny stoly. Ale peníze jsou peníze. Za mě je to zklamání veliké a další návštěvu dám, až zde bude mnoho pozitivních recenzi. Do té doby nikoli.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Petr B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maskovka, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Maskovka? Sdílejte své zkušenosti!