“25 let s pizza made in Italy”
Recenze Made in Italy

Přes 20 let spokojení zákazníci

Roman a Jitka

Poděkujte uživateli roman365lorenz.

Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde dvakrát a pokaždé stejně špatné.
Prostředí odpovídá devadesátkám, kdy zde asi i naposledy malovali. Toalety odpovídají standardu ČD v rychlících.
Jídlo byla hrůza, a to opakovaně. Těstoviny tvrdé a o tom že byly čerstvé se dá s úspěchem pochybovat. Měli jsme po myslivecku a úplně nevím co mělo být myslivecké, snad houby.
Salámová pizza, cca. pět koleček salámu, byla mastná, těsto nedopečené a celkově bez chuti. To samé je možné říci o pouze Hawaii kde bylo několik kousků ananasu z konzervy.
Ceny jídel neodpovídají předvedenému "kuchařskému umění" a obsluhujícím personálu. Jídlo bylo servírováno postupně, takže nejdříve byly přineseny těstoviny a zhruba po dvaceti minutách pizzi.
Kávu s něčím sladkým jsme oželeli. Upřímně již jsme nechtěli riskovat co nám bude přineseno a za jak dlouho.
Na obhajobu podniku je třeba uvést, že zde pokaždé bylo dost hostů, kterým podle všeho chutná a naší hostitelé nás do této restaurace vzali již podruhé, ale po opakované zkušenosti na naše přání již naposled.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli MisaKulicka.
Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Nemohu moc hodnotit, kupovali jsme pouze pizzu. Ale pizza výborná. Je k nabídnutí pizza "Rosa" pouze s rajčatovou omáčkou.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli prchaleklbc.
Recenzováno: 9. února 2019

Obsluha už nás zná, protože sem chodíme často. Vždy si dávám pizzu. Se šlehačkou. Když pominu interiér, který by si renovaci opravdu zasloužil, tak výborné jídlo, příjemná obsluha, bezproblémové parkování a rychle hotové jídlo. To jde, ne?

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli xzajic.
Recenzováno: 3. února 2019

Prostredí restaurace nic moc ale když nepřemýšlíte nad tím kde jíte a užívatě si jenom jídlo a vynikající chut tak se vám urcitě bude moc libít, DOPORUČUJU.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli pr0st0_bnktop.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Made in Italy, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Made in Italy? Sdílejte své zkušenosti!