Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Priceline96 US$
eDreams96 US$
Travelocity96 US$
Prohlédněte si všech 14 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 19. září 2020

Tento hotel je pěkný, čistý , ale rozhodně ne klidný. Pokud toužíte po klidných nocích určitě zvolte jiný hotel. Náš pokoj byl situován do rušné ulice, takže když bylo otevřené okno nastal hrozný hluk a smrad z výfukových plynů a pokud bylo zavřeno (nešla klimatizace) bylo děsné horko.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli renatamE6811GV.
Jiří Vích, Sales v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2020

Bohužel to nemalou daní naše umístění blízkosti centra městra.Nabízíme pokoje v klidnější části našeho hotelu, pokoje jsou umístěny na opačnou stranu od hlavní silnice. Při příští návštěvně požádejde pokoj v klidnější části, naše pracovníce z rezervačního oodělení Vám jistě rádi pomohou.

Recenzováno: 14. září 2020

Hotel jsme navštívili s rodinou poprvé a určitě na naposledy. Na recepci velmi ochotný personál, pokoje čisté prostorné velmi příjemné. U snídaně veliký výběr a všeho dost. Aqupark i Lunapark park byl skvělý, ale nejvíc nás překvapila iqlandia kam jsme se šli na chvilku jen podívat a byli jsme tam půl dne. Velké plus má i restaurace v hotelu Nostalgia kde výborně vaří a personál je taky velmi milý. Návštěvu všem doporučuji.

Poděkujte uživateli karol_nar298.
Jiří Vích, Prodej v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. září 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší milou recenzi. těšíme se na další Vaší návštěvu.

Recenzováno: 6. září 2020

Pobyt splnil všechna očekávání,pořádek,čistota,příjemný personál,dobrá kuchyně.Doporučuji návštěvu..V ceně pobytu jsou i vstupy do aquaparku,Centra Babylon,ZOO,Iqlandia.Dobře dostupná MHD je i lanovka na Ještěd.Velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Poděkujte uživateli 309rudolfs.
Jiří Vích, Prodej v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji pěkný den

Recenzováno: 25. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Je to velmi pěkný hotel,pro děti mnoho super zábavy,lunapark i iq park byl také moc zábavný,aqapark jsme si užili nejvíce,rádi se sem zase vrátíme ,již jsme tu po čtvrté a podruhé ubytovaní na více dnů

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli petrakC3765FB.

Jsme velice rádi, že se k nám klienti rádi vrací. Budeme se těšit na Vaší návštěvu. :-)

Recenzováno: 15. srpna 2020

Hotel leží v klidné části města. Velké vyžití jak pro dospělé tak pro děti. Je tu lunapark,IQ park. Labyrint bludiště. Poté se dá hrát bowling laser games. Aquapark velký tobogány divoká řeka vody tepla. Jsou tu sauny Finska a turecká ty jsou součástí bazénu. Jinak jsou i další ty patří do wellness.Pokoje čisté. Personál perfektní. Parkování doporučuji si připlatit v podzemních garážích 5 pater. Je tu i zdarma parkovani, ale je přes silnici a auto máte Poreč na slunci.

Tip ohledně pokoje: Klidné podlaží. Čistí a klid.
Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 624jaroslavl.