Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Priceline96 US$
eDreams96 US$
Travelocity96 US$
Prohlédněte si všech 14 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 11. října 2020

Do Babylonu se opakovaně vracíme na podzimní dovolené s dětmi, když už je venku tak ošklivé počasí, že se člověku nechce vylézat ven. Většinou jezdíme v listopadu, letos jsme pro jistotu z důvodu covidu 19 jeli už v září. Máme vždy balíček se zábavou, takže každý den jsme v Lunaparku, Aquaparku, IQparku, ... Výborné snídaně, ochotný personál.

Poděkujte uživateli martinavD2197AG.
Jiří Vích, Sales v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší milou recenzi. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.

Recenzováno: 3. října 2020

Při příjezdu personál ochotný, pokoj připravený čistý,výbava odpovídá hvezdičkám. Máme voucher z ledna,nebyl problém přebookovat na říjen, vstup do iq landia, iq park,zoo liberec a bazen a neklesá babylon. Snídaně v ceně ale to ještě uvidíme .

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli 418tomash.
Jiří Vích, Prodej v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2020

Děkujeme Vám za Vaší recenzi. Vždy nás velmi potěší, že jste byli u nás spokojeni. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 19. září 2020

Tento hotel je pěkný, čistý , ale rozhodně ne klidný. Pokud toužíte po klidných nocích určitě zvolte jiný hotel. Náš pokoj byl situován do rušné ulice, takže když bylo otevřené okno nastal hrozný hluk a smrad z výfukových plynů a pokud bylo zavřeno (nešla klimatizace) bylo děsné horko.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli renatamE6811GV.

Bohužel to nemalou daní naše umístění blízkosti centra městra.Nabízíme pokoje v klidnější části našeho hotelu, pokoje jsou umístěny na opačnou stranu od hlavní silnice. Při příští návštěvně požádejde pokoj v klidnější části, naše pracovníce z rezervačního oodělení Vám jistě rádi pomohou.

Recenzováno: 14. září 2020

Hotel jsme navštívili s rodinou poprvé a určitě na naposledy. Na recepci velmi ochotný personál, pokoje čisté prostorné velmi příjemné. U snídaně veliký výběr a všeho dost. Aqupark i Lunapark park byl skvělý, ale nejvíc nás překvapila iqlandia kam jsme se šli na chvilku jen podívat a byli jsme tam půl dne. Velké plus má i restaurace v hotelu Nostalgia kde výborně vaří a personál je taky velmi milý. Návštěvu všem doporučuji.

Poděkujte uživateli karol_nar298.
Jiří Vích, Prodej v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. září 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší milou recenzi. těšíme se na další Vaší návštěvu.

Recenzováno: 6. září 2020

Pobyt splnil všechna očekávání,pořádek,čistota,příjemný personál,dobrá kuchyně.Doporučuji návštěvu..V ceně pobytu jsou i vstupy do aquaparku,Centra Babylon,ZOO,Iqlandia.Dobře dostupná MHD je i lanovka na Ještěd.Velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Poděkujte uživateli 309rudolfs.
Jiří Vích, Prodej v zařízení Wellness Hotel Babylon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji pěkný den