“Spokojenost ”

The Royal Maharaja
Č. 23 z 145 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Na jídle jsem si vždy pochutnala . Slečna , která nás obsluhovala, byla velice milá . Nemám jedinou výtku k této restauraci

Poděkujte uživateli patricie500.

Recenzováno: 9. července 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo skvělé. Personál ochotný a příjemný. Cena vyšší, ale odpovídá kvalitě. Určitě navštívíme znova!

Poděkujte uživateli Namor K.
Recenzováno: 14. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Poobědval jsem tady při návštěvě Liberce a nelituji toho. Prostředí příjemné, čisté. Obsluha také příjemná. Jídlo velmi dobré.Pokud budu zase někdy poblíž, určitě se znovu zastavím.

Poděkujte uživateli Aleš S.
Recenzováno: 8. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné stylové prostředí v prvním patře s výhledem na náměstí. Milá česká obsluha, srozumitelný jídelní lístek s vysvětlením ke každému jídlu. Kuře na másle i jehněčí na kari, servírované s ohříváky, bylo výborné. Moc mi chutnal i mangový jogurtový nápoj lassi. Trochu vyšší cena odpovídala kvalitě jídla. Restauraci určitě navštívíme znova.

Poděkujte uživateli Milena Š.
Recenzováno: 8. března 2017

Hezké prostory, nadsazené ceny za průměrně uvařené indické jídlo. Po dvanácté hodině už neměli jedno jídlo ze tří. Obsluha leklá ryba. Žádná atmosféra. Jídlo opravdu průměrné - v Korma byla příšerně sladká a rajčatová polévka mi přišla jako rozmixované rajčata z plechovky. Dobrý Naan. Absolutně nevhodná restaurace pro děti.

1  Poděkujte uživateli LaMarcelita.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Royal Maharaja, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili The Royal Maharaja? Sdílejte své zkušenosti!