“Nejlepší indické jídlo v okolí 🔥❤️ 🔝”

The Royal Maharaja
Č. 24 z 185 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Skvělá restaurace v centru města s výhledem na náměstí. Krom krásného interiéru restaurace nás čekalo i milé překvapení v podobě vynikajícího jídla. Vřele doporučuji všem milovníkům indické kuchyně.

Amazing indian cuisine!

Poděkujte uživateli petra10051.

Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Už nějakou dobu jsme se chystali, že zajdeme na jídlo ale nevyšlo nám to. Dnes už “konečně” ano.
Předem chci poděkovat slečně servírce, která byla milá a ochotná. Pomohla nám s výběrem jídla.
Dlouho jsme si nepochutnala na jídle jako tady. Pokud budete mít cestu do Liberce určitě se zastavte.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli kate_inaj379.
Recenzováno: 2. června 2019 prostřednictvím mobilu

Jsme tu uz ponekolikate a dle meho se jedna o nejlepsi indickou restauraci v CR. Mam rad ostra jidla a zde dostanu opravdu ostre jehneci Vindaloo (na prvnim snimku s hromadkou chilli papricek), ktere je proste uchvacujici. K teto restauraci to mam pres 130km ale tu cestu vzdy rad absolvuji. Mnamka

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli martinsZ2459QI.
Recenzováno: 30. května 2019

Miluji indickou kuchyni, rozhodně Vás to tady nezklame. Jídlo chutná skvěle, akorát to vždy nějak trvá, to je asi jediné co mohu tak nějak vytknout.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 11. května 2019

v životě jsem k jídlu nic nevyčítal i když to nebylo dobré ale dal jsem si nejake kureci thali za 460 kč že se rozšoupnu a ochutnám něco super a ono nic , suchá basmati rýže a tři misky různobarevných omáček absolutně bez chuti s celkem asi 3 kousky kuřecího masa , hrozné a ještě jsme na jídlo čekali přes hodinu , chlebová placka vynikající to je ovčem vše , nikdy už nebudu opakovat

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Josef G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Royal Maharaja, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj
Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili The Royal Maharaja? Sdílejte své zkušenosti!