“asi nejsou vetsi prostory.....”

Technické muzeum Liberec
Č. 7 z 38 aktivity v Liberci
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Popis vlastníka: Přijďte s kamarády nebo s rodinou omrknout naší expozici do libereckého Technického muzea, které vystavuje retro auťáky z 20. století, lokomotivu LKM N-4, motorky, kola a spoustu dalších zajímavostí včetně dobových foťáků, domácích spotřebičů a modelů nejrůznějších vozítek!
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Aktivity pro starší děti, Aktivity pro malé děti
Recenzováno: 21. srpna 2016

navstivili jsme technicke muzeum v Liberci,protoze nebylo v desti kam jit.......skoda,ze to neni vetsi.....

1  Poděkujte uživateli _kaja_kh.

Recenzováno: 23. července 2016

Původně jsme neměli v plánu sem jít, ale začalo pršet a my byli zrovna před muzeem - vstupné přijatelné, milý pokladní/průvodce, který nás přilákal. Exponáty pěkné, pestré, zajímavé, prý je pravidelně obměňují. Určitě návštěvy nelituji, líbilo se mi tam.

Poděkujte uživateli Luciannka.
Recenzováno: 8. července 2016 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem navštívil toto Technické muzeum. Příjemná atmosféra a pan průvodce byl naprosto skvělý. Bylo vidět,že tomu rozumí a samotného ho takové věci zajímají.

Poděkujte uživateli janik43.
Recenzováno: 9. května 2016

Malé technické muzeum, je zde k vidění několik veteránů a motorek, historie fotoaparátů, kol a informace k historii tramvají. Hezky udělané, bohužel návštěva asi na 30 minut. Opravdu krátká zastávka, která nás sice nenadchla, ale ani nemrzela.

Poděkujte uživateli sacher2016.
Recenzováno: 29. března 2016

Zaměření muzea především na historii automobilů a tramvají. Unikátní exponáty, s péčí připravená expozice.

Poděkujte uživateli Jiří Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Technické muzeum Liberec, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Technické muzeum Liberec? Sdílejte své zkušenosti!