“Už to není co dříve”

Masa Buka Recka Taverna
Č. 7 z 185 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Polední nabídka omezena pouze na dvě jídla. Zkrácena otevírací doba z 11:00 na 11:30. Jídlo průměrné ceny nadprůměrné. Odpolední nabídka celkem zajímavá a autentická. Jednou jsem dostala ne zcela propečený kuřecí steak, což u drůbeže není dobré. Ale steak mi nechali dopéci. Objevují se spekulace o problémech s hygienou.

Poděkujte uživateli MinstniPruvodce35.
Alena551, Manažer v zařízení Masa Buka Recka Taverna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Milá paní , polední menu jsme zrušili uplně a pouze děláme polední speciální nabídku (nebo je možný výběr z jídelního lístku který je dostatečně rozsáhlý) za normální ceny odpovídající surovinám které používáme a z toho důvodu jsme též posunuli otvírací dobu. Pozor na to co píšete, jelikož žádné problémy s hygienou nemáme a o tom co lidé spekulují mě nezajímá, protože se vždy najdou zlí a závistivý lidé. Hygiena a Státní veterina chodí na pravidelné kontroly, protože jsme prostě malé město a zloba je někdy větší a vždy dostaneme obrovskou pochvalu za to že jako málokteré restaurace v LBC máme vše v pořádku. Pokud se zastavíte, rád vám dám přečíst zprávy od všech kontrol včetně mailu s pochvalou!!!!!!!!!!

Recenzováno: 1. listopadu 2019

Tuhle tavernu opravdu miluji! Každý si objednáme něco jiného a pak si vzájemně ochutnáváme. Mňam! Jsem místní fajnšmekr, který miluje mořské živočichy v různých úpravách - to tady umí. Ale skvělé jsou i saláty s nápaditými kombinacemi koření.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli pancelka.
Recenzováno: 16. října 2019

Do této restaurace chodíme na oběd cca jednou za dva měsíce při slavnostnějších příležitostech. Bohužel i přes výborné jídlo se tam necítíme dobře a po dnešní návštěvě jsme si řekli, že jsme tam byli asi naposled. Nepřipadáme si tam jako vítaní hosté kvůli systému usazování hostů který je nepochopitelný - na všech stolech rezervace, cca všude prázdno ( chodíme již v 11 hodin ve 4 lidech) a usadí nás vždy na galerii k těsnému stolečku nebo do temného koutu pod schody k záchodu. Dnes jsme opakovaně protestovali že chceme k pohodlnému stolu do přízemí - prý je rezervován pro konkrétního hosta, ke stolu pro 5 jsme nemohli - co kdyby prý přišlo pět lidí (stůl pro šest byl však také volný).Když jsme prohlásili, že příště tedy dáme taky rezervaci, bylo nám řečeno že rezervace na konkrétní místa se neprovádí a když slečna viděla náš údiv jak si protiřečí tak přikývla že tedy příště ano. Odcházeli jsme po hodině a čtvrt - přesně, jak jsem tušili - k dolnímu námi poptávanému stolu nikdo nepřišel ( ani k mnoha dalším pohodlným stolům v přízemí ) zatímco na galerii se lidi u stolečků pro čtyři tlačili ( my byli z jedné strany tlačeni na konstrukci klimatizace a na druhé straně stolu na rám obrazu- o pohodovém stolování se nedalo mluvit. Právě jsem se vrátila z Řecka kde mě uchvátila pohoda a milí lidé, kteří pro nás v tavernách udělali cokoli abychom se tam cítili dobře, ale po návštěvě Masa Buka jsem z řecké pohostinnosti vystřízlivěla.

1  Poděkujte uživateli rockerka.
Recenzováno: 26. září 2019

Dnes jsme navštívili tuto útulnou restauraci na oběd. Pokud takto chutná Řecko, nebyli jsme tam, je to kulinářský zážitek. Jídlo absolutně skvělé, jen obsluha by mohla být hbitější a znalejší. Ale slečna nám říkala, že teprve začíná, tak zkušenosti teprve čerpá. Měli by jí však pomoci kolegyně. Bohatý výběr vína a pivo Bernard. Určitě se vrátíme.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Ludvik_Lenka.
Recenzováno: 20. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Ani jsme při večeři nemluvili, což u nás znamená jediné- skvělé jídlo!
Byli jsme zde na večeři ve všední den a bylo plno, je tedy dobré si udělat pro jistotu rezervaci. Obsluha moc milá, ochotně nám poradila s výběrem vína i hl.jídla. Za naší návštěvy byla restaurace plná, nijak zvlášt dlouho jsme na jídlo nečekali. Restaurace je malá, útulná- pravda, že ne na moc hezkém místě v Liberci. Za tak dobrým a vyladěným jídlem do sebemenšího detailu se však vyplatí jít kamkoliv! My si cestu sem mile rádi znovu najdeme. Děkujeme

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli carrot_maggie.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Masa Buka Recka Taverna, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Masa Buka Recka Taverna? Sdílejte své zkušenosti!