“Velmi dobrý oběd pod Ještědem”
Recenze Hospoda Domov

Hospoda Domov
Č. 13 z 145 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Romantický, Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 11. září 2017 prostřednictvím mobilu

Zvenku zajimavá chalupa, která tu stojí přes 100let, parkování před restaurací, uvnitř krásný a útulný interiér, příjemná obsluha, ceny nejsou nízké, ale odpovídají kvalitě, výborné domácí limonády (rakytníková a okurková), hovězí vývar trochu nasládlý, krůtí prso s bbq omačkou grilovanou zeleninou a bramborami velmi dobré. Kachna s knedlíkem a zelí taky moc chutnala. Dezerty cheesecake a parfait byly výborné.
Opravdu velmi dobrý oběd přímo dole pod Ještedem, moc doporučuji !

Poděkujte uživateli PragueDavid.

Recenzováno: 28. srpna 2017

Při zpáteční cestě z Ještědu, jsme dle pozitivních ohlasů navštívili tuto restauraci.Bohužel mě,ale zklamala.75 minut čekat na hotovku je doopravdy moc!!!Při upozornění jednoho z číšníků, mi bylo řečeno,že je plná hospoda.Což se mi doopravdy nezdálo!!Jednoduše řečeno na naší objednávku zapomněli!!!!Chování obsluhy by mohlo být alespoň o trochu lepší!!!Jídlu nemám co vytknout,prostředí hezké.Je třeba zapracovat!!!!

Poděkujte uživateli sima m.
Recenzováno: 27. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná jídla za odpovídající (vyšší) cenu. Kvalita kuchyně se stále drží, avšak klesá kvalita personálu (v kontextu 10 let zpátky). Původní personál dobře poradí s výběrem jídla z jejich evergreenů.

Poděkujte uživateli Jakub Š.
Recenzováno: 22. srpna 2017

Restauraci jsem navštívila po delší době, s odstupem několika let, ale stále si drží výbornou kvalitu.
Interiér restaurace je velmi nápaditý a příjemný, nechybí krb, knihovny, krásná podlaha údajně z kokosového dřeva.
Nabídka jídel je poměrně obsáhlá a jídla jsou nápaditě servírována, skvěle chutnají. Také kávu mají dobrou.
Obsluha rychlá a pozorná, ale nevtíravá.
Mohu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Ivana Š.
Recenzováno: 19. srpna 2017

Luxusní restaurace, jídlo výborné, personál milý, ochotný a znalý etikety. Vhodná i pro děti. Výběr z jídel poměrně velký.

Poděkujte uživateli zekl25.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospoda Domov, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Hospoda Domov? Sdílejte své zkušenosti!