“Lety prověřená kvalita”

Č. 18 z 145 Restaurace v Liberci
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 11. srpna 2017

Po dlouhé době jsem zavítal do tohoto podniku v klidné části Liberce, je situován u OGL.cz , Muzea a nedaleko Zoo. Jídelní lístek jsem měl před lety již prověřený a jsem rád, že se nic nezměnilo, Žádné gurmánské experimenty se nekonají, slušný výběr za rozumné ceny a to samé u nápojů. I když jsem seděl venku, tak jsem si byl prohlídnout interiér od Jiřího Davida, který je lehce non-konformní přesto vhodný i na romantickou večeři. Jako předkrm jsem měl poloviční Ceasar salát (možná bych u sýra volil hobliny), bramborové noky Zoo, a na závěr cheesecake (preferuji hutnější, ale dobrý). Platba kartou možná , jen dýško pouze hotově. Nezbývá než doporučit.

Poděkujte uživateli Matěj W.

Recenzováno: 18. července 2017

Už po léta patří v Liberci k těm s jistotou,znamená to,že se dobře kvalitně najíte v hezkém a klidném prostředí za slušné ceny.

Poděkujte uživateli Chrastava.
Recenzováno: 10. ledna 2017

Tuto restauraci jsme zvolili hlavně proto, že mají bohaté zázemí pro rodiny s dětmi. Perfektní vybavení, dětský koutek, spousta dětských židliček, přebalovací pult... To se jen tak nevidí

I s jídlem jsme byli spokojeni. Pestrá, avšak nepřecpaná nabídka jídel. Moc nám zde chutnalo a navíc k hlavnímu jídlu dostanete dětské jídlo za korunu. Najedli jsme se dosytosti. Škoda, že nám nezbylo místo na čokoládový fondant :)

Obsluha bez problémů. Rychlá, pozorná a ve všem nám vyhověla.

Až budeme opět v Liberci, určitě sem zavítáme znovu.

Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 4. listopadu 2016

V Liberci jsme byli poprvé a dostali jsme tip na tuto krásnou restauraci. Krásnou nejen zevnitř, ale i zvenčí. A jídlo? To snad ani není potřeba komentovat... Dali jsme si kilo křídel pro dva a musím říct, že lépe marinovaná křídla jsem v životě neměla.
Personál byl profesionální, všechno bylo naprosto skvělé. Jestli se do Liberce ještě někdy podívám, Zoo 1320 určitě nevynechám!

Poděkujte uživateli Andrea J.
Recenzováno: 9. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Vyzkoušeli jsme pouze polední menu, ale i to stálo za to a přitom moc nestálo :) Obsluha rychlá a příjemná, interiér moderní. Hezký výhled vzhledem k celoproskleněným stěnám. Rádi se vrátíme při další návštěvě Liberce.

Poděkujte uživateli Pavel S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo 1320, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Zoo 1320? Sdílejte své zkušenosti!