“Určitě neuděláte chybu!”

Restaurace u Poláků
Č. 66 z 185 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 24. listopadu 2019

U restaurace se dá celkem dobře zaparkovat. Nemá sice jedno parkoviště, ale dá se parkovat na obou stranách silnice.
Obsluha je výborná, jídlo výborné. Interiér je velice hezký. Je to restaurace, kde se dá dobře najíst.

1  Poděkujte uživateli fr_petrik.

Recenzováno: 9. února 2019

Skvělá jídla (tradiční česká kuchyně, potěšila hlavně zvěřina), milá a příjemná obsluha, velmi pěkné prostředí. Pouze kuchyň není oddělená od prostoru restarurace dveřmi. Další, co mě zamrzelo bylo, že v dnešní domě nenabízí žádou pivní alternativu k Plzni a Gambrinusu, alespoň Volbu sládků.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 17. února 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, milá obsluha. Jídlo stará česká klasika z kvalitních surovin a perfektně připravené.

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli noseklbc.
Recenzováno: 10. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Restaurace u Poláků je přesně ten podnik kam zajít na oběd pro hotovku která téměř nemůže zklamat. Jídla jsou výtečná, obsluha svižná a milá, kuchařům palec nahoru. Sem si zajdu vždy když nechci riskovat a chci se dobře najíst.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli 385ji_n.
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Restaurace je neobvykle zařízená.
Hned po příchodu mě praštil do nosu puch přepáleného oleje (Možná po svatomartinské huse?).
Velmi mi vadily špinavé sklenice, o náhodu se zřejmě nejednalo, měli jsme špinavé obě dvě.
Na jídlo se čeká poměrně dlouho.
Jídlo dobré, neobvyklé.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Klokyna.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace u Poláků, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace u Poláků? Sdílejte své zkušenosti!