“Špatný”

Restaurace Radniční Sklípek
Č. 4 z 188 Restaurace v Liberci
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Trvá to, nepříjemná obsluha a podprůměrné jídlo. Zapečený salát je velký gastroprůšvih‍♂️. Nevrátím se.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli nosdra.

Recenzováno: 15. listopadu 2019

Měli jsme chuť na žebra a jinde bylo plno, tak jsme zkusili Sklípek. Hospoda je velice oblíbená, je tam živo. Ale akustika příšerná, hrozný hluk. Obsluha působí pokaždé zmateně. Už tam asi nepůjdu protože na poslední návštěvě jsme dostali celkem hnusná žebra (ano, moje blbost, že jsem to nevrátil). Pivo mají dobré, tak pokud si dáte jen pivo a třeba klobásu, tak se asi nic hrozného nestane....

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli chorche447.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Jsem místní a několikrát jsem chtěla zajít, jenže byli plní. Doporučuji předem objednat, jinak není šance. Vaří moc dobře, hlavně to české. Jedna věc mi ale vadí - akustika, téměř jsme se s manželem neslyšeli.
Ovšem podnikový večírek mého manžela - bezva! (Zařizovala jsem ho s ním a ochota personálu mne mile překvapila. Udělali několik obložených mís přímo dle požadavků mlsných jazýčků učitelských.)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli pancelka.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Super meníčka za super cenu!
S rodinou, přáteli i na rychlý oběd s kolegy idealbí místo hned pod radnicí!

Poděkujte uživateli O8256HSmaggieh.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo z karty, velmi příjemná a profesionální usměvavá obsluha. Na to že restaurace byla plná, jsme vůbec nečekali. Jidlo bylo perfektní. Husí kaldoun a guláš z líček. Manzelka měla telecí řízek s bramborovým salátem, který jí též velmi chutnal

1  Poděkujte uživateli 8005jj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Radniční Sklípek, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Radniční Sklípek? Sdílejte své zkušenosti!