Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Můj muz překvapil. Krásný hotel, příjemná atmosfera a hudba. Pokoj naprosto perfektní a liší se od ostatních pokojů, které jsme pochodili. Kdo chce zažít něco nového a jedinečného, tak určitě doporučujeme ☝️

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Anet H.
Recenzováno: 5. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krasny, cisty, tichy hotel s milym personalem. Meli jsme pokoj 519- Nebesky pokoj, vse v poradku a cisto. Snidane vyborne.
Personal ochotny i zapujcil sklenicky na sekt a chladici nadobu s ledem. A co me opravdu potesilo byl rucne psany vzkaz od p. Pytlouna. Maximalni spokojenost. Jiste se radi vratime.

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli David S.
Recenzováno: 11. července 2018

Hotel jsme si vybrali na tři noci jako dovolenou s rodinou.Měli jsme rezervované tři dvoulůžkové pokoje.Při příjezdu nás zaskočila velikost pokoje,který byl snad nejmenší,co jsme se kdy setkali.Na první pohled však moderně zařízený pokoj s celkem dobrým vybavením,nicméně našly se nedostatky,které se nedaly přehlédnout.Koberec v pokoji vypadal že již má lecos zasebou,prošoupaný s fleky.Na můj vkus,vana mohla být lepe umytá,záchod při spláchnutí protěkal,takže jste museli trošku poťukat do splachovadla,aby se zastavil.Po telefonické domluvě jsme měli domluvenou dětskou postýlku,při příjezdu nám recepční ještě potvrdil,že nám ji za okamžik přinesou na pokoj.Pokoje jsou klimatizované,tudíž jsme na všech pokojích očekávali funkčnost,ovšem to bysme asi chtěli mnoho!!Za celou dobu pobytu,personál nebyl schopen zajistit její funkčnost,dokonce nás jednou recepční poslala,že si musíme nahodit napokoji jistič,což byl teda vrchol!Na jednom pokoji se klimatizace rozjela na pár hodin přes den a pak druhý den asi na hodinu večer,ale na ostatních pokojích nejela po celou dobu pobytu!My jsme tedy v horka otevíraly večer okna,ale jelikož pod hotelem vede tramvaj,rachot nás budil všechny!!Postýlku první den na pokoj nedodaly,šla jsem tedy na druhý den upozornit recepční,že by jsme ji rádi dostali na pokoj,napsala si číslo pokoje na lísteček a že to ihned napraví-výsledek byl takový,že postýlku jsme neměli ani v den odjezdu.Snídaně v hotelu byly asi to nejlepší z celého pobytu-rozmanitý výběr jídla i pití,personál příjemný.Ovšem nemile nás překvapilo jídlo na objednávku,kdy nám donesli zkažené maso!Číšník bez mrknutí jídlo odnesl a přiznal,že maso není jak by mělo být a přinesl druhou porci.To bylo naše poslední jídlo,jelikož jsme neměli důvěru v čerstvost surovin,jak hlásá heslo hotelové restaurace.Při odjezdu jsme ještě byli nemile překvapeni při účtování parkovného na hotelovém parkovišti(moc nechápu proč návštěvníci restaurace mají parkování zdarma a hoteloví hosté platí 199,-/den).Za ty peníze za ubytování,bych očekávala parkoviště zdarma.A třešničkou na dortu bylo to,že při placení pobytu v hotovosti nám recepční nebyl schopen vrátit částku,kterou měl-chybělo mu 8Kč a že jestli je to dobré?!No už jsme se jen pousmáli,sklapli jsme kufry a velmi rádi vyrazili k domovu.Nešlo nám o tu částku,ale o nepřipravenost personálu na platbu v hotovosti. Dle mého názru by hotel mohl být na úrovni(na kterou si zatím jen hraje) kdyby se zde nacházel fundovaný personál a dělal svou práci jak má!

• Datum pobytu: červenec 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli tluka2018.
Recenzováno: 10. července 2018

Designový pokoj od Davida Vávry Jizerka byl pěkný, koupelna čistá, ale lehce ošuntělá. Líbil se mi fakt, že televize byla schovaná za obrazem, takže nijak nenarušovala atmosféru pokoje. Výhled na protější panelák nic moc. Snídaně super, servis také.

Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Barbora D.
Recenzováno: 19. června 2018

Pokoj moderní jako na fotografiích. Parkování omezené na ulici a placeném parkovišti přes silnici. Topení bylo úplně ledové (nefunkční) v pokoji pouhých 18°C. Personál nic neřešil ani přes upozornění.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli markyfit.