“Velmi nedobrá pizza”

Nostalgia Restaurant
Č. 127 z 188 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 11. října 2020

Když jsme byli ubytování v hotelu Babylon, tak jsme se rozhodli, že si v této restauraci koupíme pizzy s sebou a sníme si je na pokoji. Takhle špatně udělané pizzy jsme snad ještě neměli. Nedobré těsto, na kterém bylo opravdu velmi málo dalších surovin a tam byly ještě velmi ledabyle poházené. Původně jsme měli v plánu jíst v této restauraci víckrát, ale už jsme tam nešli.

Poděkujte uživateli martinavD2197AG.

Recenzováno: 21. září 2020 prostřednictvím mobilu

V restauračních velmi milý a ochotný personál, přišli jsme s malým hladovcem a dřív než cokoliv jsme potřebovali šunkovou pizzu, pak jsme teprve objednávali pro mě a manžela. Pizza i jídlo výborný, velký výběr. Hezký dětský koutek. Hned druhý den jsme se vrátili a určitě jsme zde nebyli naposled.

Poděkujte uživateli karol_nar298.
Recenzováno: 19. září 2020

Tuto restauraci mohu určitě doporučit. Velice milý a pozorný personál, krásné prostředí a skvělé jídlo (steak, kuřecí prsa atd) . Mají opravdu skvělé kuchaře. pokud navštívíme opět Liberec, určitě restauraci opět navštívíme.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli renatamE6811GV.
Recenzováno: 6. září 2020

Výborná kuchyně,příjemná obsluha,hezké prostředí,přijatelné ceny,vhodná otevírací doba,výběr nápojů.

Poděkujte uživateli 309rudolfs.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Nejhorsi zazitek co jsem na obed zazil. Neprijemna obsluha, pokazili objednavky nejen nam, ale i jinym hostum. Nam donesli cast objednavky, na dotaz kde je zbytek nam bylo receno, ze to teda budou muset hledat. Pizza prvne donesena byla studena, nacez jsme ji vratili a veskera obsluha se divila a ukazovali si prstem. Pote donesli uz celou objednavku. Pizza ohrata asi 15 vterin v mikrovlnce, rizzoto chutove zvlastni, maso studene, detske menu "kureci nudlicky s hranolky" jsou kureci kousky s opecenym bramborem-zadne hranolky, objednana tatarka za 20 Kc neprinesena. Jidlo nesnezeno, zaplacena cena a po zpetne vazbe obsluze nam bylo receno, ze to oni nevi co nam prinesli, ze si mame rict, asi aby si zase mohli ukazovat prstem.
Nikdy vice, majitel by mel celou smenu vyhodit, za takove sluzby si nezaslouzi plat a zakaznik si nezaslouzi za nemale penize takove jednani. Hanba jim

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli jaroslavj109.
CentrumBabylon_cz, Marketing v zařízení Nostalgia Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. srpna 2020

velmi se omlouvám ze chování číšníků při Vašem včerejším obědě. Velmi mě mrzí přístup personálu.
Personál, který byl včera v práci, dostal finanční pokutu za neprofesionální přístup a také jsme se museli rozloučit se dvěma brigádnicemi, které byly včera v restauraci Nostalgia na zkoušku.
Pizza byla ohřáta v pizza peci, ne v mikrovlnné troubě, mikrovlnou troubu u sebe pizzař nemá. Je dobře, že jste personál upozornili na studenou pizzu a personál sjednal nápravu.
Rizoto je italské, tudíž krémové. Používáme speciální druh rýže a parmazán, aby výsledek byl krémové rizoto.
Kuřecí nudličky s hranolky jsou kuřecí prsa nakrájená na nudličky a orestovaná na pánvi (proto je toto jídlo dětské a ne příliš solené), hranolky používáme speciální a opravdu jsou to hranolky ve tvaru vlnky s názvem Crispers. Tyto hranolky jsou velmi populární a oblíbené u naší klientely.
Pokud jste nebyli spokojeni, bylo možnost nechat si zavolat provoního vedoucího, který by vše rád vyřešil na místě k Vaší spokojenosti.
Ještě jednou se omlouvám za vzniklé komplikace a nepříjemný zážitek a věřím, že při další návštěvě bude vše v pořádku.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nostalgia Restaurant, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Nostalgia Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!