“Číšník si říká drze o dýško”

Restaurace U Balcaru
Č. 76 z 185 Restaurace v Liberci
Recenzováno: 4. ledna 2020

Potvrzuji předešlé recenze, kdysi dobrá restaurace, nyní jídlo průměr, dělají z toho rychlo-vývařovnu, i v sobotu na oběd výběr ne z jídelního lístku, ale jen 5 připravených poledních meníček, obsluha k mému stolu měla tendenci narvat další příchozí, aby jim neušel kšeft a při placení si číšník, který mě ani neobsluhoval, při platbě kartou, kde navíc musíte stát u kasy (a čekat než se uráčil přijít) řekl naprosto drzým způsobem o dýško. Doporučuji zvolit jinou restauraci.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli martinvW1546GV.

Recenzováno: 7. června 2019 prostřednictvím mobilu

Prijemne posezeni, dobre jidlo - nyni obas ano, skoda. Posledni navsteva- sklenicka se rtenkou, v jidle chlup, pri platbe kartou zadost ( dotaz ) zda bude "dysko". Servirka sklenicku na zadost vymenila - bez omluvy.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli PARTY S.
Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Dobre jidlo, prijemne posezeni, vhodne pro rychly obed, lze i posedet na terasce, obsluha dostacujici

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli PARTY S.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, Balcarovy jsem navštěvoval poměrně často. Avšak, dnes se nám stalo, a nebylo to poprvé, že si číšník při placení řekl o spropitné a i když mu bylo se slušností odpovězeno, že nakupuji pro kolegy, tudíž za ně spropitné nemohu dát, navolil přesto do terminálu částku o 9Kč vyšší (to jsem zjistil až posléze). 9Kc nikoho nezrujnuje, to je jasné. Jsem zvyklý dávat 10% spropitné téměř vždy, ale toto jednání si negativní recenzi zaslouží. Jídlo mají průměrné, porce velké -ALE- dávejte si pozor při placení.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 15. října 2018

Tuto restauraci jsme navštívili za účelem rodinného oběda, příjemné bylo posezení na letní terase venku, k dispozici bylo asi 6 MENU v ceně do cca 120 korun, příjemná a rychlá obsluha, bezplatné parkování v ulici Husova před restaurací, mnoho jídel do 100 korun k dispozici

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli apepi2018.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Balcaru, si také prohlíželi

Liberec, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace U Balcaru? Sdílejte své zkušenosti!