“Oběd”

Restaurace Krakonoš
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná bramboračka.
Pečené kuřecí stehýnko s bramborem-supr
Smažený sýr. Bylo viděl že není polotovar, že si stím dál někdo práci. Dobrá i tatarka.
Servis svižný. Seděly jsme uvnitř.

Poděkujte uživateli Sk3tekk.

Recenzováno: 19. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Na výletě s rodinou jsme sem zašli na výlet a těšili jsme se na dobrý oběd. Kdybych věděl že dostaneme něco co asi i bylo kompletně ve fritaku a taky tak chutnalo, tak sem nikdy nejedeme.
A nikdy už nepůjdeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Sedivak83.
Recenzováno: 25. července 2020

V restauraci k nám ke stolu (na zahrádce) přišli postupně různí lidé dotazující , zda již u nás někdo byl(kolega číšník?,,) a tak jsme si u jednoho objednali pití u druhého polovinu jídla (pro 2 osoby) a u třetí další dvě porce ( Pro další dvě osoby). Nejprve přinesli pit, (1. číšnice). Za ní přinesli dvě porce 3. servírka objednané u 2. servírky a nakonec donesli jen jednu porci . Na čtvrtou porci jelení guláš jsme marně čekali a nedostali. Odchytávání 1. číšnice, aby nám potom pití donesl opět NĚKDO JINÝ. 2x kuřecí řízek jednou s bramborem, po druhé s kroketami, jedna rýže s hovězím plátkem - vše tak pohozené na talíři, bez fantazie, jak ve šk. jídelně. 1x nealkoholické pivo, 2x juice , 2x zázvorový tonic. 727 Kč. Chaos a neklid zaměstnanců přenášený na hosty. Již nikdy tam.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Věra V.
Recenzováno: 22. července 2020

To je nejvýstižnější pojmenování kvality této restaurace. Ve 14:30 už vám jídlo nenabídnou, nervózní personál i spousta hostů seniorského věku. Jednoduchou objednávku spletli, palačinky s ovocem a čokoládou jsou plněné marmeládou. Nedoporučuji.

Poděkujte uživateli marcelp119.
Recenzováno: 10. července 2020

V poledne byly na stolech stále drobky od snídaně, igelitové ubrusy ulepené. Veškeré přílohy pouze z brambor, tedy až na bramborovou kaši, která tam chyběla. Obsluha neochotná, nepříjemná. K jídlu chyběla jakákoli obloha... Na vstupních dveřích informace o akceptaci stravenek, avšak při platbě nemožná.

Poděkujte uživateli fjsnxkcnxdjvnk.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Krakonoš, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace Krakonoš? Sdílejte své zkušenosti!