“Opět vynikající”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Hotel Olympia
Recenzováno: 5. listopadu 2016

V hotelu Olympia jsem byla již po několikáté a opět mne pobyt nezklamal. Poloha hotelu je ideální. Služby jak lázeňské, tak restaurační jsou na vysoké úrovni. Ubytování (zařízení pokojů, čistota) - vše perfektní. Pobyt mohu jen doporučit.

• Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli ladvoj.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2016

Vážená paní Vokůvková,

děkujeme za bodové hodnoce a milá slova. Jsme velice rádi, že jste si pobyt užila a načerpala jsme nové síly.
Těšíme se brzy na viděnou u nás ve Spa Hotelu OLYMPIA****

Spa Hotel OLYMPIA**** Team

1620192 recenzí

Recenzováno: 18. září 2016

Výborná lokalita,dostupnost,hotel v centru města.velmi dobře hodnotím pěkný pokoj,který byl čistý a krásně zařízený.Personál hotelu milý,ochotný a vždy dobře naladěný.Jídlo na vysoké úrovni,výborné chuti.V hotelu jsem strávila prodloužený relaxační víkend,a byla jsem spokojená i s rehabilitace.procedůrami a samozřejmě i s pracovníky!

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli mullerovazdenicka.
Recenzováno: 28. srpna 2016

Příjemný pobyt, velmi dobrá lokace hotelu v centru kolonády Karlových Varů na skok na autobus do centra města. Příjemná a velmi vstřícná obsluha. Příjemné zpestření pobytu bazénem a saunou v ceně. Na pokoji vše dostupné, nadstandardní vybavenost, čistota, uklizenost! Hotel očividně cílí na ruské turisty a návštěvníky, což se dá vzhledem k okolnostem Karlových Varů pochopit. Výborná kuchyně s jedním ale: výběr hudby (techno/hip hop), navíc poměrně hlasité se k atmosféře hotelu absolutně nehodí a spíše kazí celkově skvělý dojem hotelu.

• Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Ondrej S.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2016

Vážený pane Ondřeji,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši recenzi. Jsme však poněkud zmateni, jelikož opakovaně zmiňujete Karlovy Vary (kde se rovněž nachází Olympia Hotel), náš hotel je v Mariánských Lázních.
I přesto Vám děkujeme za chválu, která zřejmě nepatří nám :-) a přejeme krásný zbytek léta.
Spa Hotel OLYMPIA Mariánské Lázně

Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná lokalita, čisté a pěkné pokoje, čistý bazén (jen malá připomínka - chtělo by to natřít sloupy u bazénu, je vidět opotřebení). Personál ochotný, usměvavý, snídaně přímo skvělé. K večeru možnost poslechu hudby v lobby baru. Jen večeře nám přišly celkem drahé. V hotelu jsme narazili především na německou klientelu. Moc se nám líbilo, rádi se vrátíme.

Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martina S.
Recenzováno: 25. července 2016

V hotelu jsem strávila prodloužený odpočinkový víkend. Výborně hodnotím, jak polohu hotelu, tak jeho zařízení a především velmi milý, vstřícný a ochotný personál. Spokojená jsem byla velmi i se službami v balneo centru. Pokoje čisté, prostorné. Ubytování v hotelu mohu jen doporučit, sama se do něj velmi ráda vrátím.

• Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli HelenaKarlas.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2016

Vážená paní Heleno,

děkujeme za milá a vřelá slova chvály a Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že pobyt v našem hotelu naplnil Vaše očekávání a že jste u nás načerpala nové síly.
Pevně věřím, že Vás budeme moci opět brzy pozdravit v našem Spa Hotelu OLYMPIA.

S přáním krásného dne

Spa Hotel OLYMPIA Team

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0,6 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Č. 4 z 69 – Mariánské Lázně
Č. 16 z 69 – Mariánské Lázně
78 recenzí
0,3 km daleko
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Danubius Health Spa Resort Grand...
Č. 5 z 69 – Mariánské Lázně
157 recenzí
0,3 km daleko
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Danubius Health Spa Resort Nové ...
Č. 9 z 69 – Mariánské Lázně
147 recenzí
0,5 km daleko
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Č. 14 z 69 – Mariánské Lázně
94 recenzí
0,4 km daleko
Gourmet Hotel Villa Patriot
Gourmet Hotel Villa Patriot
Č. 6 z 69 – Mariánské Lázně
113 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Olympia? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Olympia

Adresa: Ruská 88/8, 353 01 Mariánské Lázně, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 3 z 69 hotelů – Mariánské Lázně
Rozsah cen: 2 304 Kč–3 097 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Olympia 4*
Pokoje: 96
Oficiální popis (poskytnutý hotelem):
The Hotel Olympia is situated in the peaceful upper part of the spa area in the centre of Mariánské Lázně, close the woods and spa parks, and features an indoor swimming pool. Enjoy the magnificent view of the nearby spa colonnade with the world famous Singing Fountain, located just 200 metres from the Olympia hotel. All rooms are non-smoking and feature free wired internet access and some also a temperature control panel. The hotel's Balneo Centre offers a salt-water swimming pool, a Finnish sauna with salt stones as well as a steam room. There is a beauty salon as well as a wide range of curative and relaxing treatments. ... další   méně
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Agoda, Expedia a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Olympia. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?