Hotel Olympia
Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
103 US$
73 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 21 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 21 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 92 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 71 US$/noc.

Hotel Sun(Mariánské Lázně)
70 US$
68 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Upozornění na slevy! 40 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 40 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 114 US$/noc.

Hotel Villa Gloria(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
69 US$
55 US$
  • Snídaně v ceně
Villa Savoy Spa Park Hotel(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
69 US$
59 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
128 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
114 US$
Expedia.com
  • Restaurace
Golf Hotel Morris(Mariánské Lázně)
78 US$
Hotels.com
  • Snídaně v ceně
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
198 US$
178 US$
203 US$
Recenzováno: 18. září 2016

Výborná lokalita,dostupnost,hotel v centru města.velmi dobře hodnotím pěkný pokoj,který byl čistý a krásně zařízený.Personál hotelu milý,ochotný a vždy dobře naladěný.Jídlo na vysoké úrovni,výborné chuti.V hotelu jsem strávila prodloužený relaxační víkend,a byla jsem spokojená i s rehabilitace.procedůrami a samozřejmě i s pracovníky!

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli mullerovazdenicka.
Recenzováno: 28. srpna 2016

Příjemný pobyt, velmi dobrá lokace hotelu v centru kolonády Karlových Varů na skok na autobus do centra města. Příjemná a velmi vstřícná obsluha. Příjemné zpestření pobytu bazénem a saunou v ceně. Na pokoji vše dostupné, nadstandardní vybavenost, čistota, uklizenost! Hotel očividně cílí na ruské turisty a návštěvníky, což se dá vzhledem k okolnostem Karlových Varů pochopit. Výborná kuchyně s jedním ale: výběr hudby (techno/hip hop), navíc poměrně hlasité se k atmosféře hotelu absolutně nehodí a spíše kazí celkově skvělý dojem hotelu.

• Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Ondrej S.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2016

Vážený pane Ondřeji,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši recenzi. Jsme však poněkud zmateni, jelikož opakovaně zmiňujete Karlovy Vary (kde se rovněž nachází Olympia Hotel), náš hotel je v Mariánských Lázních.
I přesto Vám děkujeme za chválu, která zřejmě nepatří nám :-) a přejeme krásný zbytek léta.
Spa Hotel OLYMPIA Mariánské Lázně

Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná lokalita, čisté a pěkné pokoje, čistý bazén (jen malá připomínka - chtělo by to natřít sloupy u bazénu, je vidět opotřebení). Personál ochotný, usměvavý, snídaně přímo skvělé. K večeru možnost poslechu hudby v lobby baru. Jen večeře nám přišly celkem drahé. V hotelu jsme narazili především na německou klientelu. Moc se nám líbilo, rádi se vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martina S.
Recenzováno: 25. července 2016

V hotelu jsem strávila prodloužený odpočinkový víkend. Výborně hodnotím, jak polohu hotelu, tak jeho zařízení a především velmi milý, vstřícný a ochotný personál. Spokojená jsem byla velmi i se službami v balneo centru. Pokoje čisté, prostorné. Ubytování v hotelu mohu jen doporučit, sama se do něj velmi ráda vrátím.

• Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli HelenaKarlas.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2016

Vážená paní Heleno,

děkujeme za milá a vřelá slova chvály a Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že pobyt v našem hotelu naplnil Vaše očekávání a že jste u nás načerpala nové síly.
Pevně věřím, že Vás budeme moci opět brzy pozdravit v našem Spa Hotelu OLYMPIA.

S přáním krásného dne

Spa Hotel OLYMPIA Team

Recenzováno: 27. června 2016

Velmi hezký hotel, perfektně vybavený, příjemný personál, výborná kuchyně, super bazén, sauna. Masáže velmi dobře prováděné. Garáže pro hosty -výborná volba. Není co vytknout, jenom samá chvála. Byli jsme velmi spokojeni.

Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli frantiskag.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2016

Dobrý den, paní Františko,

děkujeme Vám za velmi potěšující a milé hodnocení našeho hotelu a našich služeb. Jsme velice rádi, že jste si u nás odpočinuli a užili si všechny hotelové služby k Vaší splné spokojenosti.
Přejeme krásné léto a těšíme se brzy na viděnou v Mariánských Lázních.

Team Spa Hotel OLYMPIA