Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Vynikající úroveň” 5 z 5 bublinek
Recenze Hotel Olympia

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Olympia
Zaujímá 4. místo z 70 hotelů v Mariánských Lázních
Jesenice, Česká republika
“Vynikající úroveň”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 7. prosince 2016

V hotelu Olympia jsem strávil téměř dva týdny a byl jsem velice spokojen. Strava byla kvalitní, různorodá a velmi chutná. Musím pochváit jak bufetové snídaně a večeře, tak servírované obědy. Pokoj velmi pěkný. Hotelové wellnes centrum s bazénem, saunou a bohatou nabídkou procedur výborné. Personál hotelu byl milý a vstřícný. Poloha hotelu v centru Mariánských Lázní jak blízko kolonády, tak nedaleko možných výletních tras velmi dobrá. Mohu tento hotel doporučit a rád se do něj vrátím.

• Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): pracovně
      Cena / kvalita
Poděkujte uživateli michalkonopka1.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

144 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (6)
Datum | Hodnocení
  • Všechny
Nejprve čeština
Praha, Česká republika
5 z 5 bublinek Recenzováno: 5. listopadu 2016

V hotelu Olympia jsem byla již po několikáté a opět mne pobyt nezklamal. Poloha hotelu je ideální. Služby jak lázeňské, tak restaurační jsou na vysoké úrovni. Ubytování (zařízení pokojů, čistota) - vše perfektní. Pobyt mohu jen doporučit.

• Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): s rodinou
      Pokoje
Poděkujte uživateli ladvoj.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi., 7. listopadu 2016
Vážená paní Vokůvková,

děkujeme za bodové hodnoce a milá slova. Jsme velice rádi, že jste si pobyt užila a načerpala jsme nové síly.
Těšíme se brzy na viděnou u nás ve Spa Hotelu OLYMPIA****

Tomáš Masarik
Spa Hotel OLYMPIA**** Team
Chomutov, Česká republika
5 z 5 bublinek Recenzováno: 18. září 2016

Výborná lokalita,dostupnost,hotel v centru města.velmi dobře hodnotím pěkný pokoj,který byl čistý a krásně zařízený.Personál hotelu milý,ochotný a vždy dobře naladěný.Jídlo na vysoké úrovni,výborné chuti.V hotelu jsem strávila prodloužený relaxační víkend,a byla jsem spokojená i s rehabilitace.procedůrami a samozřejmě i s pracovníky!

Datum pobytu: v září 2016
Poděkujte uživateli mullerovazdenicka.
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně
9 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 28. srpna 2016

Příjemný pobyt, velmi dobrá lokace hotelu v centru kolonády Karlových Varů na skok na autobus do centra města. Příjemná a velmi vstřícná obsluha. Příjemné zpestření pobytu bazénem a saunou v ceně. Na pokoji vše dostupné, nadstandardní vybavenost, čistota, uklizenost! Hotel očividně cílí na ruské turisty a návštěvníky, což se dá vzhledem k okolnostem Karlových Varů pochopit. Výborná kuchyně s jedním ale: výběr hudby (techno/hip hop), navíc poměrně hlasité se k atmosféře hotelu absolutně nehodí a spíše kazí celkově skvělý dojem hotelu.

• Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
      Cena / kvalita
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ondrej S.
HotelOlympiaML, Manažer komunikace v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi., 29. srpna 2016
Vážený pane Ondřeji,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši recenzi. Jsme však poněkud zmateni, jelikož opakovaně zmiňujete Karlovy Vary (kde se rovněž nachází Olympia Hotel), náš hotel je v Mariánských Lázních.
I přesto Vám děkujeme za chválu, která zřejmě nepatří nám :-) a přejeme krásný zbytek léta.
Tomáš Masarik
Spa Hotel OLYMPIA Mariánské Lázně
Přispěvatel úrovně
5 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
5 z 5 bublinek Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná lokalita, čisté a pěkné pokoje, čistý bazén (jen malá připomínka - chtělo by to natřít sloupy u bazénu, je vidět opotřebení). Personál ochotný, usměvavý, snídaně přímo skvělé. K večeru možnost poslechu hudby v lobby baru. Jen večeře nám přišly celkem drahé. V hotelu jsme narazili především na německou klientelu. Moc se nám líbilo, rádi se vrátíme.

Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Martina S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0.3 km daleko
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Danubius Health Spa Resort Grand...
Zaujímá 3. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 129 recenzí
0.6 km daleko
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Zaujímá 10. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 84 recenzí
0.6 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Zaujímá 8. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.0 z 5 bublinek 167 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Danubius Health Spa Resort Nové ...
Zaujímá 6. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 129 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Centralni Lazne
Danubius Health Spa Resort Centr...
Zaujímá 5. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 63 recenzí
0.2 km daleko
Orea Spa Hotel Palace Zvon
Orea Spa Hotel Palace Zvon
Zaujímá 25. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
3.5 z 5 bublinek 67 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Olympia? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Olympia

Zařízení: Hotel Olympia
Adresa: Ruská 88/8, 353 01 Mariánské Lázně, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Zaujímá 4. místo z 70 hotelů v destinaci Mariánské Lázně
Rozsah cen (za noc): 1 893 Kč–3 488 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Olympia 4*
Pokoje: 96
Oficiální popis (poskytnutý hotelem):
The Hotel Olympia is situated in the peaceful upper part of the spa area in the centre of Mariánské Lázně, close the woods and spa parks, and features an indoor swimming pool. Enjoy the magnificent view of the nearby spa colonnade with the world famous Singing Fountain, located just 200 metres from the Olympia hotel. All rooms are non-smoking and feature free wired internet access and some also a temperature control panel. The hotel's Balneo Centre offers a salt-water swimming pool, a Finnish sauna with salt stones as well as a steam room. There is a beauty salon as well as a wide range of curative and relaxing treatments. ... další   méně
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia, Booking.com a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Olympia. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?