Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
198 US$
178 US$
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
90 US$
88 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Upozornění na slevy! 49 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 49 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 174 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
104 US$
78 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 20 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 20 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 98 US$/noc.

Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
117 US$
99 US$
  • Restaurace
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
117 US$
99 US$
  • Snídaně v ceně
Residence Romanza(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
61 US$
Expedia.com
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 68 US$/noc.

Bezplatné zrušení do 28. 07.
203 US$
198 US$
Hotels.com
203 US$
  • Snídaně v ceně
Bezplatné zrušení do 27. 07.
276 US$
Expedia.com
Recenzováno: 11. prosince 2017

Poloha hotelu v blízkosti centra lázní s výhledem na kolonádu.Velmi příjemný hotel s ještě příjemnějším personálem napříč širokým spektrem všech potřebných profesí zajišťujících vše pro spokojenost hostů. Pokoje dostačující rozlohou i vybaveností, všude uklizeno. Velmi příjemné prostředí balnea, procedury super. Velmi chutné jídlo bez připomínek, obsluha perfektní . WiFi a TV bez problému. Při příjezdu již vše připraveno, karty na pokoj, rozpis procedur, garážové stání. Byli jsme zde po pěti letech a opět nás hotel nezklamal. Rádi se vrátíme. Děkujeme.

Tip ohledně pokoje: Není zde špatných pokojů.
Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli mama2126.
HotelOlympiaML, reservation manager v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. prosince 2017

Moc Vám děkujeme za pěkné hodnocení a Vaše vlídná slova. Jsou pro nás potěšením i závazkem do budoucna.

S přáním pěkného dne

Recenzováno: 10. prosince 2017

Hotel v centru, v blízkosti kolonády. Personál na všech úrovních milý a ochotný. Pokoj i koupelna dobře zařízené, pouze polštář byl opravdu nepohodlný. Velmi příjemné procedury. Snídaně výborné, večeře dobré. Pěkný bazén, částečně s výhledem do parku. Ráda se vrátím. Jako příznivce sauny mě pouze zklamala relaxační místnost, tu jsem nevyužívala. Je malá, špatně větraná..., při větším počtu hostů by měla být častěji odnášena použitá prostěradla.

Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Iva H.

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení i za věcné připomínky.
Na brzkou shledanou ve Spa Hotelu Olympia****

Recenzováno: 29. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vše bylo v naprostém pořádku, velmi milý a vstřícný personál na recepci.Jen malé doporučení- nabídka na večeři by mohla být pestřejší. Snídaně oproti tomu byly skvělé. Celý pobyt u vás jsme si moc užili.

Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Monika Z.
HotelOlympiaML, reservation manager v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2017

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení i tu malou připomínku. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy prioritou :).

S pozdravem a přáním pěkného dne

Recenzováno: 3. října 2017

V tomto hotelu jsem byla již podruhé. Vždy velmi spokojena. Pokoj čistý a dobře vybavený.
Bohužel nám nešel TV program, ale vyřešili jsme to zapůjčením HDMI kabelu a pouštěli si oblíbený seriál. Ve wellness často chyběly prostěradla do sauny a nebylo doplněné mýdlo ve sprše (před vstupem do bazénu), což je u hotelu této úrovně překvapivé.
Měli jsme Spa balíček OLYMPIA pro dva. Příště bychom volili ubytování pouze se snídaní. Masáž byla průměrná. Jídlo skvělé, každý den jiná kuchyně.
Bohužel je zde velice drahé parkování, ale to nejspíš v celých Mariánských Lázních. Stání v garážích (265/den)

• Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Kačenka B.
HotelOlympiaML, Reservation Manager v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2017

Děkujeme Vám za velmi pěkné hodnocení i konstruktivní kritiku, která je pro nás také důležitá.
Na brzkou shledanou v Mariánských Lázních.
S pozdravem Jan Vašíček - Reservation Manager

Recenzováno: 26. srpna 2017

Dobrý den, vzhledem k tomu, že pobyt u vás byl pro nás svatební cestou, tak jsme si ho hodlali užít. Pokoj byl naprosto v pořádku i výborné jídlo.
Jen při masáži nás zarazila mlčenlivost sestřiček, ale někdy prostě není do mluvení.
Co mi trochu chybělo, že mladý muž na recepci v prvním patře nenabídl možnosti dalších služeb - jako třeba cvičení v bazénu. Na tuto možnost, jme přišli až večer, když jsme do bazénu šli a to už nešlo přiobjednat vzhledem ke krátkosti našeho pobytu a obsazenosti bazénu.

• Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli mirkahalamova.
HotelOlympiaML, Reservation Manager v zařízení Hotel Olympia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. srpna 2017

Vážená paní Halamová,

děkujeme Vám za pěkné hodnocení i za podněty pro zlepšení našich služeb.

Jan Vašíček