Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
196 US$
240 US$
Upozornění na slevy! 12 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 12 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 273 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Villa Gloria(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
64 US$
51 US$
  • Snídaně v ceně
Villa Savoy Spa Park Hotel(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
95 US$
83 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
94 US$
  • Snídaně v ceně
Gourmet Hotel Villa Patriot(Mariánské Lázně)
97 US$
  • Bezplatné parkování
Golf Hotel Morris(Mariánské Lázně)
81 US$
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
146 US$
Expedia.com
  • Restaurace
Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
120 US$
HotelsClick
  • Restaurace
Recenzováno: 23. dubna 2017

S přítelem jsme si sehnali tento hotel, pouze na 1 noc, abychom si trochu odpočinuli. Jak píše slečna přede mnou, zklamání přišlo hned při příjezdu. Parkování jsme daleko od hotelu. Na recepci jsme si vyzvedli kartu od pokoje a přišlo další překvapeni-vstup do bazénu a sauny se plati extra - 150,-Kč na osobu. Není v ceně. Poučení pro příště. Celkem mě to zarazilo. Bazenek malinký, sauna fajn. Pokoj byl čistý, ledničku jsme na noc vypli,protože vydávala divné zvuky,při kterých bych neusla TV zrnila tak,ze se na ni nedalo koukat. A největší minus patří pohostinství, jídla opravdu nebyla dobra a na snídani malý výběr. Za tu cenu jsem si představovala něco víc.Znovu bych tam nejela.

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli grunskalena.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Jako dárek jsme s přítelem dostali víkendový pobyt v Mariánských Lázních. Nadšení opadlo hned po příjezdu. S autem jsme museli zaparkovat kdesi u zimního stadionu, protože hotel nemá dostatečné kapacity. Poučení - rezervovat parkování předem. Součástí balíčku byla polopenze a pár wellness procedur. Hladoví jsme šli do hotelové restaurace na večeři. Byl nám přidělen stůl pro zbytek pobytu. Původně jsme měli sdílet čtyřku s cizími lidmi - dle kumulace hostů vše nasvědčovalo tomu, že by se jednalo o německé důchodce, proto jsme si vydobili stůl pro dva. V zápětí nám přistála na stole křenová omáčka s knedlíkem - výběr ze čtyř jídel je možný až na následující den. K dispozici je i salátový bar, ale po upozornění, že si nemáme na co zeleninu nandat, nám bylo řečeno, že bohužel jsou talíře v oběhu. Štestí v neštěstí, přes ulici se nachází nejlepší restaurace v Mariánkách, kam jsme si přeběhli spravit chuť. Od gastronomie tohoto hotelu jsme tedy již mnoho nečekali, nicméně snídaně byly v pořádku. Wellnes zóna je moc příjemná vč. paní, která nás měla na starosti. Sauna je skvělá, bazén malý s protiproudem, který s lehkostí nadplavete, takže je vlastně k ničemu :D. Pokoje by potřebovali rekonstrukci, ale jsou čisté. Recepční ochotná. Největší minus patří tedy kuchaři, který je schopný nandat na dezert kompotované broskve a jako předkrm nabídnout vydlabané syrové rajče plněné směsí eidamu a majonézy.

Tip ohledně pokoje: bezbariérový přístup
  • Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli mirkatumpachova.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Hotel předčil naše očekávání,jídlo i obsluhující personál 100%,paní recepční a masérka byly obě ochotné,příjemné, milé.Pokoj perfektně čistý a útulný,koupelna a sociální zařízení 100%v pořádku.Určitě doporučuji a rádi se zas někdy vrátíme.Moc děkujeme.Marie a Jirka Staňkovi a kamarádi.

Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli Marie S.
Recenzováno: 8. dubna 2017

Tento pobyt jsme dostali jako dárek.Jenalo se o pobyt na tři dny s polopenzí a několika procedurami.Při příjezdu jsme dostali už rozpis,kdy se máme na procedury dostavit.Ten čas nám nevyhovoval,ale sestřičky byly ochotné a čas nám změnily.Na recepci měla službu ochotná a milá recepční.Pokoje jsou průměrné,ale bylo docela čisto.Co se týká hotelové restaurace:k snídani se můžete posadit jak chcete,ale k večeři musíte počkat,až kam vás dosti nervózní vrchní posadí.Posadil nás ke stolu,museli jsme sedět vedle sebe a naproti nám další dvě rekreantky.Tento způsob se mi nelíbil,připadalo mi to jako ze zájezdu ROH:Rádi bychom si sedli třeba ke stolu pro dva,ale to nám nebylo umožněno.Navíc nesnáším sedět vedle sebe,jsme zvyklí si sednou vždy naproti.Snídaně byly dobré,ale večeře nic moc,den předem jsme si museli vybrat na příští den.Nijak zvlášť chutné to tedy nebylo až na bufet se zeleninou.Ten byl nejlepší.Parkování za 200 Kč se mi zdá drahé.

Tip ohledně pokoje: Nevím jestli mají lepší pokoje,my měli výhled částečně do parku a na ulici.
  • Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Jan W.
Recenzováno: 16. února 2017

Pro dobu jarních prázdnin jsme zakoupili voucher na rodinný kratší pobyt v hotelu Continental. Hotel se nachází na Hlavní třídě nad křižovatkou, s výhledem do parku z čelní strany. Při otevření oken je slyšet hluk z ulice, nyní v zimním období při zavřených oknech provoz celkem neruší. Hotel údajně prošel rekonstrukcí, avšak od té doby by bylo třeba vyměnit jak zařízení tak provést další modernizaci tak, aby odpovídal kvalitě, kterou inzeruje. V současné době spíše přípomíná zařízení z 90tých let minulého století a žel pokulhává za jinými hotely stejné kategorie. V balíčku služeb byla snídaně formou švédských stolů s nabídkou krájeného ovoce a zeleniny, ostatní potraviny spíše levnější a základní. Vyloženým zklamáním byla servírovaná večeře s ubohým výběrem buď zeleninových lasagní a nebo ryby s přílohou z mražené zeleniny. Lasagně kritizovali již jiní klienti ve svých hodnoceních, avšak to vedení hotelu, jak vidět, vůbec nevadí a jídelní lístek nemění. Využili jsme wellness centrum, které je čisté a příjemné. Poněkud ruší fakt, že zapůjčené župany z pokoje musíte přinést při odjezdu do recepce, prý aby se neztratily! V jídelně je očividně málo personálu. Rovněž v recepci bychom uvítali vstřícnější přístup, jak by se právem dalo očekávat ve 4hvězdičkovém hotelu. Vzhledem k tomu, že lázeňských hotelů stejné kategorie je v lázních a okolí mnoho, je s podivem, že si v Continentalu nejsou této skutečnosti vědomi a více si klientů neváží! Příště proto všechno raději zvolíme jiný hotel.

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli marcelz304.