Recenzováno: 28. prosince 2017

V Hotelu Flora jsme s manželkou prožili již pátý pobyt z toho třetí Vánoce. Vše bez chyby. Skvělá atmosféra. Čistota. Výběr jídel podle chuti a vždy výborné. Bezproblémové parkování ve dvoře. Výhodná poloha hotelu. Velmi ochotný a vstřícný personál.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Petr D.
Recenzováno: 27. prosince 2017

Již 4 x osobně ověřené profesionální služby v létě i v zimě od ubytování, vstřícný a ochotný personál až po velmi chutné jídlo. Lázeňské procedury probíhají přesně podle plánu a v péči odborníků. Pokoje čisté a útulné. Klidné prostředí je balzámem na relaxaci.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli pavelvanac.
Recenzováno: 5. října 2017

Před týdnem jsme opětovně strávili 4 dny v hotelu Flora, kam jezdíme už pravidelně, neboť jsme velmi spokojeni se službami hotelu, tak s milým personálem, i s polohou hotelu blízko kolonády. Můžeme doporučit všem, kdo chtějí na pár dní uniknout všedním dnům a potřebují zrelaxovat. Uvažujeme, že příští rok si pobyt prodloužíme na týden, neb je tam spousta typů jak na vycházky, tak co se týče kultury.
Hanka

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli hbednarova.
Recenzováno: 1. října 2017

Strávili jsme tu čtyři dny programu Lázně na zkoušku a od začátku do konce jsme byli velice spokojení. Hotel má ideální polohu pár kroků od kolonády, velmi příjemný a vysoce profesionální personál a příjemný, udržovaný interiér. Měli jsme plnou penzi s lehkými obědy, bohatými snídaněmi a tříchodovými večeřemi se salátem. Veškeré jídlo bylo výborné. Rádi se sem vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v 5. patře mají balkón.
Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Markéta Č.
Recenzováno: 22. srpna 2017

Do hotelu jezdíme již několik let, protože se nám v něm velmi líbí. Poloha hotelu u kolonády, interiér, pokoje, procedury, čistota, personál, jídlo, všechno výborné. Kritéria, proč jsem hotelu věrná, jsou zejména: poloha, opravdu pěkný hotel, možnost kdykoliv si jít zdarma zaplavat do hotelového bazénu s protiproudem, večer možnost jít se posadit do jedinečné kavárny Panorama na střeše hotelu.... tato možnost nyní k našemu zklamání dočasně z technických důvodů není. S dalšími hosty jsme u večeře se shodli, že i oni sem jezdí také z důvodu večerního posezení u koktailu na romantické terase s výhledem na mystické okolní lesy a večerní Mariánské Lázně...a doporučují toto svým známým ..... tak doufáme, že za rok zase bude Panorama v provozu a hotelu přejeme vše hezké...

Tip ohledně pokoje: 315 - tam jsem byla 2 x, hezký výhled , prostorný pokoj
Datum pobytu: srpen 2017